Horoskop dzienny 03.10.2018 roku - zobacz, co wspaniałomyślny los przygotował dla twojego znaku.

Horoskop dzienny 03.10.2018 roku: tydzień powoli mija, jesteśmy na półmetku!

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany będą dziś skryte. Będziesz dziś pilnie strzegł powierzonych ci tajemnic albo swoich własnych rewolucyjnych pomysłów dotyczących finansów. Unikaj towarzystwa ciekawskiego Skorpiona, bo ten może przeniknąć twoją dyskrecję i odkryć twój sekret.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Chociaż los nie będzie ci dziś żałował trosk i przeszkód, to jednak dzięki wytrwałości a przede wszystkim pogodzie ducha dasz sobie radę z każdym problemem. Twoja determinacja zostanie zauważona i znajdzie naśladowców. Ochotę na przygody zaspokoić może seans dobrego filmu, sam raczej nie wyruszaj na ich poszukiwanie w nieznane okolice.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźniętom wciąż dopisuje energia. Bądź stanowczy, ale też delikatny wobec tych, którzy się mylą. Nie wytykaj bliskim błędów, tylko sam zabierz się do pracy, którą wykonasz najlepiej. W miłości gwiazdy zalecają ostrożność.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki niech dziś nie boją się pytać i radzić bardziej doświadczonych kolegów albo członków rodziny. Możesz się dziś od nich wiele nauczyć a dodatkowo zaskarbić przychylność tych osób. Błyskotliwe dziś Raki świetnie odnajdą się na randce. Możesz być pewny, że twój flirt będzie miał dalszy ciąg.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Jesienna chandra wykorzysta spadek energii i odważy się przypuścić atak na czujnego zwykle Lwa. W chwilach zniechęcenia zwróć się do przyjaciół, szczególnie zodiakalnego Raka. Szczera rozmowa z kimś bliskim to zwykle skuteczne lekarstwo na melancholię.

Przepytali ponad 200 tys. palaczy. Wyniki badań potwierdziły obawy

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesienia)

Możesz liczyć na kolejny wspaniały dzień, o ile nie dasz się ściągnąć w dół komuś mniej kreatywnemu od ciebie. Jeśli wieczorem zdecydujesz się na spotkanie towarzyskie, bądź ostrożny z plotkami. Ktoś zawistny może czyhać na twoje potknięcie.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Twoje ciekawe pomysły i nieszablonowe rozwiązania zyskają poklask otoczenia a ty sam znajdziesz się w centrum uwagi. Możliwe, że wpadniesz na właściwy trop od dawna frapującej cię zagadki dotyczącej kogoś bliskiego. Swoimi odkryciami nie dziel się z nikim. Przychylny ci dziś jest zodiakalny Skorpion.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony staną na głowie, żeby je zauważono i doceniono.  Twoje starania spełzną na niczym, jeśli nie będziesz uważał na słowa. Drobne uwagi czy niewinne żarty mogą nie spodobać się komuś, od kogo zależy twoja przyszłość. Waga będzie ci życzliwa, na jej rady i pomoc możesz liczyć.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Nie przejmuj się, jeśli nie uda ci się zrealizować wszystkich zamierzonych przy porannej kawie celów na dziś. Ambicja już nieraz przerosła twoje możliwości, ale pamiętaj, że jutro też jest dzień i część obowiązków możesz przełożyć. Spokój ducha ci się przyda, bo dzisiejsze zbyt pospieszne decyzje mogą zaważyć na twojej przyszłości.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce ogarnie histeria, kiedy przypomną sobie o sprawach, które położyły i obietnice, których nie dotrzymały. W popłochu będziesz próbował wszystko naprawić, ale panika temu nie sprzyja. Swoje zmartwienia powierz Rybom, rozmowa z nimi cię uspokoi.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Twoje ambitne zamierzenia mogą dziś natknąć się na drobne, acz uciążliwe przeszkody. Realizacja twoich celów będzie zależeć od cierpliwości i uporu. Wieczorem będziesz rozdrażniony i łatwo cię będzie sprowokować, uważaj więc na słowa a najlepiej unikaj konfliktowych sytuacji.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Nie przywiązuj się do dzisiejszego grafiku, bo nowe okoliczności zmuszą cię do zmiany planów. Zmiana okaże się bardzo korzystna, możesz liczyć na dochodowe propozycje. Współpraca ze Strzelcem okaże się szczególnie intratna. Wieczorem przejrzyj repertuar kin, może coś cię zainteresuje.

A może ciebie zainteresuje nasz horoskop bardziej szczegółowy

Więcej o: