Rossmann: promocja dla członków klubu, 55 proc. zniżki na makijaż

Rossmann powtarza uwielbianą przez amatorki makijażu październikową akcję promocyjną. Od 9 do 19 października 2018 r. produkty do makijażu oraz lakiery do paznokci będą o ponad połowę tańsze niż na co dzień.

Akcja promocyjna sieci Rossmann o nazwie „Piękny początek sezonu” to obniżenie regularnych cen - tym razem o 55 proc. i możliwość zakupu artykułów w promocji do wyczerpania zapasów. Ceny z rabatem będą przy produktach do makijażu i lakierach od paznokci w drogeriach stacjonarnych jak również w Internetowej Drogerii Rossmann.

Promocyjna oferta Rossmann ważna tylko dla klubowiczów

Posiadanie aplikacji mobilnej Rossmann PL to pierwszy krok do skorzystania z październikowej akcji promocyjnej. Mając tę apkę na swoim smartfonie, automatycznie zostaje się uczestnikiem Klubu Rossmann, a członkostwo jest warunkiem zakupu kosmetyków po obniżonych cenach. Oferta ważna od 9 do 19 października.

Promocja Rossmann od 9 października, czy 29 września

Okazuje się jednak, że można też zostać "VIPem" w Klubie Rossmann - firma może nadać specjalne uprawnienia wybranej przez siebie klubowiczce. Dla osób o statusie VIP akcja „Piękny początek sezonu” rozpoczęła się wcześniej. Już 29 września wyróżnione klubowiczki mogły rozpocząć zakupy z rabatem.

Status klubowicza można sprawdzić poprzez aplikację. Jeśli posiadasz w zakładce "Dla Ciebie" baner informujący „-55 proc. na makijaż dla Ciebie wcześniej” to oznacza, że na zakupy możesz wybrać się już od 29-go września.

Większe usta bez zastrzyków? Wystarczy ten sprytny makijażowy trik

To nie pierwszy raz Rossmann pozwala niektórym klubowiczom na wcześniejsze korzystanie z promocji. Już na wiosnę pytaliśmy na jakiej podstawie?

- Możliwość wcześniejszego skorzystania z naszej akcji na produkty do makijażu otrzymali najaktywniejsi członkowie Klubu Rossmann - wyjaśniała wtedy rzeczniczka Rossmanna, Agata Nowakowska.

Tym razem zmiany w zasadach zakupów

Przy poprzednich edycjach akcji promocyjnej obrotne klientki znalazły jednak sposób na to, by zrobić zakupy taniej zanim kosmetyki zostaną "przebrane", nawet jeśli nie znalazły się w uprzywilejowanej grupie. Po prostu prosiły o zrzut ekranu z wirtualną kartą klubowicza (trzeba go okazać przy kasie) osoby, którym promocja już się uaktywniła.

W czasie akcji „Piękny początek sezonu” ważnej od 9 października (lub dla niektórych 29 września) zakupy z rabatem mogą być zrobione tylko trzy razy. Aby promocja była uwzględniona należy kupić minimum trzy produkty z grupy produktów objętych rabatem pod warunkiem, że nie są to produkty już przecenione. Liczba produktów jakie możemy kupić podczas jednych zakupów jest nieograniczona. Listę produktów objętych rabatem można znaleźć na stronie drogerii Rossmann.

Może zainteresuje cię także:

Jak długo stosować kosmetyki, by mieć pewność, że działają? Konkretna odpowiedź kosmetologa

Manicure kombinowany, Russian manicure, e-file manicure albo Machine manicure

Więcej o: