Horoskop dzienny 04.10.2018 roku: czy musimy tańczyć, jak nam zagra los

Horoskop dzienny 04.10.2018 roku - sprzeciw wobec nieco zbyt despotycznej Fortuny wymaga nie lada odwagi. Może jednak dziś warto się ukorzyć przed jej wyrokami, sprawdź!

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany niech przygotują się dziś na niepowodzenia. Każdy błąd potraktuj jako ważną lekcję, a dzień będzie wartościowy. Po południu możliwe rodzinne scysje, jeśli zechcesz narzucić swoje zdanie bliskiej osobie. Nie narażaj się Wodnikowi.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Czeka cię ciekawy dzień. Będziesz miał szansę wiele się nauczyć, o ile swoje pomysły czy wątpliwości będziesz konsultował z kimś, kogo wiedzę i doświadczenie szanujesz. Nie daj się wciągnąć w rozmowę o zarządzie firmy, bo twoją niepochlebną opinie może usłyszeć ktoś niepowołany.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta mogą dziś wpaść w pracy w tarapaty. Zachowaj zimną krew. Poradzisz sobie z problemami dzięki konsekwencji i uporowi. Nerwowy dzień pracy będziesz chciał wynagrodzić sobie zakupami. Duży wydatek skonsultuj jednak lepiej z rozsądnym Bykiem.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Przyda wam się dziś cierpliwość i wyrozumiałość, bo w pracy czeka cię dziś srogi szef i mało pomocni współpracownicy. Po pracy możesz być zmęczony, przyda ci się relaks. Towarzystwo empatycznego Byka będzie pokrzepiające.

5 lat różnicy, a kontrast jest ogromny. Brak lodu na Morzu Beringa to zła wiadomość

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

To nie będzie spokojny dzień. Szanse, że podołasz zawrotnej prędkości tego dnia, będą malały z każdą dodatkową sprawą czy obowiązkiem. Nabierz dystansu do tych wszystkich zdarzeń i skoncentruj się na tym, na co masz wpływ.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny czeka przyjemny dzień, chociaż na pewno nie potoczy się on tak, jak zaplanowałeś. Gwiazdy nie obiecują błogostanu i idylli, ale z każdym kłopotem poradzisz sobie dzięki przytomności umysłu i przychylności ludzi, szczególnie Ryb.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Dzisiejszy dzień to gra o naprawdę wysoką stawkę. Nie trać zimnej krwi, bo opanowanie to klucz do sukcesu. Nie lekceważ lekcji, jaką ci dają cudze doświadczenia ani porad Raka, który służy ci niezawodną dziś intuicją.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Przed Skorpionami udany dzień. Nawet jeśli wstaniesz lewą nogą, to uwaga przyjaciół kojąco wpłynie na twój nastrój. Możesz się liczyć na szczęście w miłości. Za przychylność zodiakalnego Raka ręczą gwiazdy.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce zainteresują się dochodami swoich kolegów. Wpadniesz być może na trop jakiejś tajemnicy, ale swoimi odkryciami nie będziesz chciał się chwalić, bo odkryjesz przy okazji swoje uchybienia. Jeśli kłopoty cię przerosną, poproś o radę sprytnego Skorpiona.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożce, pełne dziś pozytywnej energii, szybko uporają się z obowiązkami. Wolny czas przeznacz na swoje przyjemności. Zadbaj o urodę, przejdź się zajęcia jogi lub tańca. Wieczorem pojawi się kusząca propozycja ze strony Lwa lub Ryb, ale zastanów się, czy ich obietnice to nie czcza gadanina.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki mogą się dziś nieraz potknąć, ale wyciągną wnioski ze swoich błędów i podołają bez trudu problemom. Wieczorem, w rodzinnym gronie, uważaj, żeby żartami nie narazić się komuś szczególnie dziś wrażliwemu. Jeśli w bliskim otoczeniu masz zodiakalną Wagę, obchodź się z nią bardzo delikatnie.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby poczują się znużone monotonnym rytmem codzienności. Zapragną się wyrwać i zaczną przeglądać oferty biur podróży. Spróbuj jednak skupić się na obowiązkach, bo od wyników w pracy zależy finansowy aspekt twoich wymarzonych wakacji. Rozmowa z Baranem może cię ożywić i zmotywować.

Może cię także zainteresować nasz horoskop dla ciebie

Więcej o: