Horoskop dzienny 05.10.2018 roku: zobacz, jaką lekcję gwiazdy dziś przygotowały dla twojego znaku

Horoskop dzienny 05.10.2018 roku - los jest nieubłagany, ale możemy potraktować jego zrządzenia jako naukę na przyszłość.

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Barany niech wrzucą na luz, bo spięte mogą wywołać wiele szkód. Nie bierz na siebie więcej niż to konieczne, bo potrzebujesz spokoju, aby przemyśleć ważne sprawy. Skorpion pomoże ci rozeznać, które propozycje finansowe są warte rozpatrzenia.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Byki, same dziś gorliwe i sumienne, krytycznym okiem spojrzą na opieszałość czy niepunktualność kolegów. W domu też będziesz wymagający. Nie ostrz sobie zębów na bliskich. Pomyśl, czy nie masz sobie nic do zarzucenia, np. w kwestii dbałości o zdrowie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

Ten dzień może być przełomowy pod jakimś względem. Intuicja cię nie zawiedzie, więc nie słuchaj nikogo, kto ci radzi wbrew niej. Zaplanuj wieczór z rodziną. Przychylny ci znak zodiaku to Skorpion.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki niech chwycą sprzyjającą towarzysko aurę i nie boją się nawiązywać nowych znajomości. Stare przyjaźnie też mają dziś szansę na renesans, nawet te, które ostatnio nadszarpnął konflikt. Bliźnięta doradzą ci w trudnej sprawie.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Lwy będą dziś zdenerwowane i zaczną szukać dziury w całym. Na pierwszy ogień twojego gniewu pójdą sprawy finansowe. Lepiej zarabiający koledzy Lwa muszą się liczyć z jego złośliwością, która wynika z zazdrości. Ochota na luksusowe zakupy ożywi przedsiębiorczy aspekt twojej natury.

Butelka, która pomoże nam ocalić oceany

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesień)

Panny paradoksalnie będą musiały dziś wykazać się męstwem. Niezłomność, wynikająca z niezachwianej wiary w siebie, gwarantuje ci dziś powodzenie twoich planów. Zaufaj intuicji i Koziorożcowi.

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi niech wezmą na siebie tylko tyle obowiązków, ile jest konieczne. Dzień nie sprzyja ciężkiej pracy ani podejmowaniu ważnych decyzji. Staraj się szczególnie unikać decyzji związanych z finansami a także zbyt dużych wydatków. Nie szukaj pocieszenia w zakupach, lepiej odezwij się do Barana.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Swoich bliskich już przekonałeś co do swoich możliwości. Prawdopodobnie dziś w końcu nadarzy się szansa na demonstrację twoich talentów przed większą publicznością. Dobra passa w sferze uczuć trwa. Popołudnie spędź u boku ukochanej osoby a samotne raki mogą liczyć na nową, obiecującą znajomość.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Piątkowa atmosfera rozproszy twoją uwagę, więc dokładność i terminowość nie będą dziś twoją mocną stroną. Nawet jeśli wynikną z tego nieprzyjemności, możesz być pewien, że szybko zostanie ci wybaczone. Weekend zacznij już dziś wieczorem, najlepiej w towarzystwie Ryb.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Energia ci dziś dopisze,  nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu. Wszędzie cię będzie pełno, dzięki czemu żadna decyzja w pracy nie zostanie podjęta za twoimi plecami a i przyjaciół usatysfakcjonujesz swoją obecnością na spotkaniach. Nie lekceważ swoich przeczuć. Możesz liczyć na mądre rady Raka.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Wodniki będą dziś zmotywowane do pracy, bo zamarzy im się bardziej luksusowy niż dotychczas tryb życia. Jeśli chcesz naprawdę coś osiągnąć, musisz sięgnąć po niesztampowe metody. Nie odrzucaj rad starszego członka rodziny.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Bogata wyobraźnia i inwencja twórcza to dziś twoje największe atuty. Wszystko, o czym dziś zdecydujesz albo czego dokonasz będzie miało niebagatelne konsekwencje w przyszłości. Nie zmarnuj tego wielkiego dnia. Wsparcie Barana masz gwarantowane.

A może zainteresuje cię horoskop w innym wymiarze

Więcej o: