Horoskop dzienny 06.10.2018 roku - czasem nasza przyszłość zależy od zbiegów okoliczności

Horoskop dzienny 06.10.2018 roku: nie potrafimy ich sami przewidzieć, ale na szczęście tu z pomocą przychodzi nam astrologia

Horoskop dzienny - Baran (21 marca do 19 kwietnia)

Nerwowe ostatnio Barany znajdą ukojenie w sztuce albo przyrodzie. Warto więc wybrać się na wycieczkę do lasu a w razie niesprzyjającej pogody albo braku czasu -  do muzeum. Towarzystwo wrażliwego Byka będzie strzałem w dziesiątkę.

Horoskop dzienny - Byk (20 kwietnia do 22 maja)

Wykorzystaj wyjątkową przychylność ludzi wobec ciebie. Załatw wszystkie sprawy urzędowe, porozmawiaj z szefem o podwyżce, zadzwoń do obrażonego znajomego z propozycją zawieszenia broni. Wieczorem daj się namówić Pannie na coś, czego jeszcze nie próbowałeś.

Horoskop dzienny - Bliźnięta (23 maja do 21 czerwca)

W razie problemów, zwróć się po radę do kogoś, kto ma świeższe spojrzenie na daną sprawę. Podpowiedzi kogoś młodszego, kto ufnie patrzy w przyszłość, mogą zmienić twoją perspektywę i postępowanie. Dobry nastrój wykorzystaj na spotkanie ze znajomą Wagą.

Horoskop dzienny - Rak (22 czerwca do 22 lipca)

Raki dziś niech nie wstydzą się pytać młodszych kolegów, możesz od nich się wiele nauczyć, szczególnie optymistycznego nastawienia. Pozytywne myślenie zwiększy szansę na realizację zamierzonych celów i wyśnionych marzeń. Pogoda ducha sprawi, że wieczorna zabawa z przyjaciółmi będzie szczególnie wesoła.

Horoskop dzienny - Lew (23 lipca do 23 sierpnia)

Ogarnie cię sentymentalny nastrój. Wspomnieniami przyciągniesz myśli dawnych znajomych i dawno nie widzianych członków rodziny. Możesz spodziewać się ich telefonów i wizyt. Warto odezwać się do bliskiego ci kiedyś Skorpiona.

Horoskop dzienny - Panna (24 sierpnia do 22 wrzesienia)

Panny, które prowadzą własny biznes niech nie przegapią szansy na nową znajomość. Może ona dać impuls do działań, które w przyszłości okażą się intratne. Wieczorem uważaj, żeby nie narazić się komuś malkontenctwem i kaprysami.

Pewien przedsiębiorca w Indiach znalazł smaczny sposób na walkę ze śmieciami

Horoskop dzienny - Waga (23 września do 22 października)

Wagi będą dziś senne, ogarnięte przez marzenia i przeczucia. Obowiązki domowe i zawodowe okażą się zbyt trudne w tym stanie ducha, ale nie miej do siebie pretensji. Ożywi cię towarzystwo błyskotliwego Skorpiona.

Horoskop dzienny - Skorpion (23 października do 21 listopada)

Skorpiony zmęczone zawodowymi obowiązkami niech pocieszy perspektywa wspaniałego popołudnia. Możliwe nieplanowane wizyty i zdarzenia, dzięki którym zaprezentujesz się światu od najlepszej strony. Podziw otoczenia wprawi cię w doskonały nastrój.

Horoskop dzienny - Strzelec (22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce cały dzień pozostaną pod wrażeniem swojego snu. Czas upłynie sennie i powoli. Możliwe nieporozumienia, bo z twoją koncentracją nie będzie dziś najlepiej. Odpocznij, nie musisz się w sobotę do niczego zobowiązywać.

Horoskop dzienny - Koziorożec (22 grudnia do 19 stycznia)

Koziorożcom aura dziś sprzyja, więc nie marnuj jej na drobnostki. Zaplanuj dzień w szczegółach, ważąc rangę wszystkich spraw. Przejmij inicjatywę! Pomysły Lwa cię zainspirują a Waga dobrze doradzi.

Horoskop dzienny - Wodnik (20 stycznia do 18 lutego)

Chociaż to sobota, to jednak pojawi się możliwość ważnej rozmowy o zawodowych projektach. To także dobry dzień na poważne rozmowy z najbliższymi. Jeśli coś ci leży na sercu, śmiało podejmij ten temat na forum rodzinnym. Nie zapominaj o grzeczności, zwłaszcza względem starszych.

Horoskop dzienny - Ryby (19 lutego do 20 marca)

Ryby niech miło spędzą ten wolny dzień. W towarzystwie Bliźniąt na pewno nie będziesz się nudzić. Wśród mnóstwa przyjemności i rozrywek znajdź też czas na przemyślenia dotyczące rozwoju zawodowego.

Może zainteresuje cię nasz horoskop w innym formacie

Więcej o: