Nowy katalog IKEA 2020 jest już dostępny! Nie będzie rozsyłany do domów klientów. Co trzeba zrobić, aby go zdobyć?

Katalog IKEA 2020 jest już dostępny. Niestety, jak czytamy na stronie szwedzkiej firmy, "w tym roku sam do ciebie nie przyjdzie". Skąd taka zmiana i co trzeba zrobić, aby go dostać? Tego wszystkiego dowiesz się z naszego tekstu.
Zobacz wideo

IKEA zaprezentowała swój nowy, długo wyczekiwany katalog na 2020 rok. Dużym zaskoczeniem jest jednak sposób jego dystrybucji. Katalog w wersji papierowej nie będzie już rozsyłany do skrzynek, jak to miało miejsce do tej pory. Dalej będzie można go obejrzeć online oraz w sklepach stacjonarnych. Ci, którzy jednak chcą mieć katalog IKEA 2020 w wersji papierowej, będą musieli go zamówić przez internet.

Co jest powodem takiej zmiany i ograniczenia dystrybucji do domów klientów drukowanego katalogu? Prawdopodobnie dbałość o środowisko. Ponadto, jak czytamy na stronie IKEI, "firma testuje różne rozwiązania dotyczące dystrybucji katalogu na poszczególnych rynkach, by jak najlepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów". 

Ikea. Jest już nowy katalog IKEA 2020 - co w nim znajdziemy?

Motywem przewodnim nowego katalogu IKEA na 2020 rok jest sen, jego jakość i wszystko co z tym związane. Widać to już na okładce, na której znajduje się kobieta śpiąca w pięknej, białej pościeli. Najnowszy katalog IKEA wydany jest pod hasłem "Get ready for a fresh start". Szwedzka firma zwraca w nim uwagę na to, jak ważny jest zdrowy i komfortowy sens oraz równowaga między pracą a odpoczynkiem. Ja wyglądał poprzedni katalog IKEI na 2019?

Ikea. Jak zdobyć nowy katalog IKEA 2020?

Katalog IKEA 2020 nie trafi do naszych skrzynek. Szwedzka firma postanowiła bowiem zmienić formę jego dystrybucji. Do tej pory był on dostarczany bezpośrednio do domów klientów. Teraz nowy katalog w wersji papierowej trzeba zamówić i odebrać samemu. Wszystko to bezpłatnie.

W Polsce po raz pierwszy zdecydowaliśmy się na dystrybucję katalogu drukowanego w pierwszej kolejności do klubowiczów IKEA Family, którzy wyrażą chęć jego otrzymania i złożą zamówienie. Jednocześnie, dla wszystkich osób udostępniony został katalog w wersji cyfrowej na stronie internetowej. Będziemy analizować efekty testowanego w tym roku sposobu dystrybucji oraz zbierać opinie naszych klientów, planując działania na przyszły rok

- poinformowało biuro prasowe IKEA w rozmowie z portalem Wirtualne Media.

Pierwszeństwo mają klubowicze IKEA Family. Zamówiony katalog można odebrać w wybranym saloniku Kolportera bądź też w sklepie IKEA. Dopiero po okresie dystrybucji katalogów do klubowiczów, będą one udostępnione również dla wszystkich odwiedzających w sklepach, tak jak w ubiegłych latach.

Więcej o: