MTV Video Music Awards 2019. Modne makijaże i fryzury, w jakich zaprezentowały się gwiazdy

W nocy czasu polskiego odbyła się kolejna gala MTV Video Music Awards 2019. Przejrzeliśmy modne makijaże i fryzury, w jakich zaprezentowały się gwiazdy. Kto zachwycił, a kto zasługuje na krytykę?
Zobacz wideo

MTV Video Music Awards 2019 już za nami. W nocy z poniedziałku na wtorek (z 26 na 27 sierpnia) czasu polskiego, w mieście Newark w stanie New Jersey, poznaliśmy laureatów gali MTV Video Music Awards. Ceremonia odbyła się w Prudential Center. Oczy wszystkich zwrócone były na modne makijaże i fryzury, w jakich zaprezentowały się gwiazdy. Kto zachwycił, a kto zasługuje na krytykę? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

MTV Video Music Awards 2019. Modne makijaże i fryzury, w jakich zaprezentowały się gwiazdy - kto zachwycił?

Zdecydowaną gwiazdą tego wieczoru była Taylor Swift. Gwiazda nominowana była w aż 12 kategoriach, przy czym nagrodę dostała tylko za teledysk roku: "You Need to Calm Down". Od piosenkarki nie można było oderwać wzroku. Gwiazda zachwycała nie tylko swoją stylizacją, ale również makijażem i fryzurą. Jak wyglądała? Taylor Swift postawiła na delikatny makijaż, w którym główną rolę grały mocno podkreślone na pomarańczowo usta. Do tego subtelna czarna kreska na oku. Całość uzupełniała fryzura, która idealnie wpasowywała się w obecne trendy. Taylor Swift  postawiła na rozpuszczone włosy i delikatne, niedbale ułożone fale. I to był strzał w 10!

MTV Video Music Awards 2019. Modne makijaże i fryzury, w jakich zaprezentowały się gwiazdy - kto wyglądał najgorzej?

Jeżeli zaś chodzi o makijaże i fryzury, które zaprezentowały gwiazdy podczas MTV Video Music Awards 2019, większość z nich niestety nie zachwyciła. Uwagę zwracała na siebie amerykańska piosenkarka, Ava Max. Gwiazda chyba pomyliła imprezę ze statkiem kosmicznym. Jej strój wyglądem przypominał kombinezon astronauty. Do tego buty na niebotycznie wysokiej platformie. Całość uzupełniały makijaż oraz fryzura utrzymane w równie kosmicznym stylu. Ava Max miała asymetrycznie obcięte włosy: po jednej stronie głowy sięgały jej obojczyka, po drugiej zaś brzucha. Do tego kolor - bardzo jasna, nietwarzowa platyna. Nie lepiej wyglądał również makijaż gwiazdy. Ava Max postawiła na mocny make up oczu, który składał się przede wszystkim z jasno niebieskiego cienia z brokatem. Jesteśmy zdecydowanie na nie!

Więcej o: