Które kolory i wzory paznokci będą najmodniejsze na jesień 2019? Klasyka powraca do łask. Mamy też coś dla odważnych kobiet

Które kolory i wzory paznokci będą najmodniejsze na jesień 2019? Sprawdziliśmy. Niekwestionowanymi hitami będzie ponadczasowy czerwony manicure oraz dla odważnych kobiet - graficzne wzory w stylu safari.
Zobacz wideo

Paznokcie - trendy na jesień 2019. Jakie są modne wzory i kolory manicure na jesień 2019? Specjalnie dla was przejrzeliśmy popularne profile instagramerek urodowych oraz najnowsze trendy, lansowane przez znane domy mody. Jaki będzie najmodniejszy manicure na jesień 2019? Przede wszystkim czerwień na paznokciach i to w różnych wariantach. Jakie będą najmodniejsze wzory na paznokcie na jesień 2019? Graficzne wzory w stylu safari.

Najmodniejsze wzory i kolory paznokci na jesień 2019 - czerwony manicure

Czerwone paznokcie nigdy nie wyjdą z mody. To ponadczasowa klasyka, która sprawdzi się na każdą okazję. Wystarczy paznokcie pomalować czerwonym lakierem, aby nadać całej swojej stylizacji elegancji i kobiecości. 

Dobrym rozwiązaniem w tym przypadku są paznokcie hybrydowe, które wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz częściej kobiety wybierają właśnie ten typ manicure. Nic dziwnego! Jest bardzo praktyczny. Jego największym atutem jest dużo większa trwałość niż w przypadku klasycznego manicure. Hybryda wygląda jak zwykły lakier, ale jej właściwości bardziej przypominają żel. Ma płynną konsystencję, ale sama nie zastyga na paznokciu. Taki lakier hybrydowy należy utrwalić jeszcze pod specjalną lampą.

Modny czerwony manicure może występować w wielu różnych odmianach. Na jesień 2019 proponowane są głównie dwa warianty. Po pierwsze paznokcie czerwono-czarne w formie ombre (ciemne końcówki). Drugą opcją są paznokcie czerwono-złote. To niekwestionowany hit, jeśli chodzi o trendy na jesień 2019. Lansują go nie tylko światowe wybiegi mody, ale również najbardziej popularne instagramerki urodowe. W przypadku tego manicure bazą jest czerwony lakier, którym pokrywa się całe paznokcie. Na to nanosi się różne wzorki bądź też paski w kolorze złota.

Najmodniejsze wzory i kolory paznokci na jesień 2019 - graficzne wzory w stylu safari 

Propozycją idealną dla kobiet, które nie boją się odważnych stylizacji paznokci i lubią zwracać na siebie uwagę wyglądem, są graficzne wzory. Tutaj wszystko zależy od wyobraźni i oczywiście umiejętności manikiurzystki. Największą popularnością cieszą się ostatnio wzory w stylu safari. Co to oznacza? Na przykład paski zebry czy lamparcie cętki na paznokciach.

Więcej o: