H&M A/W 2019. Nowa kolekcja znanej sieciówki na nadchodzacy sezon. Na co zwróciliśmy uwagę?

Już wkrótce, w sklepach marki H&M pojawi się nowa kolekcja linii Studio na sezon jesień-zima 2019. W kolekcji "Magical Realism" znajdą się m.in. jedwabne sukienki, stylowe dzianiny oraz skórzane kurtki. Kiedy nowa kolekcja popularnej sieciówki wejdzie do sprzedaży?
Zobacz wideo

H&M Studio jest znacznie lepszą jakościowo, a co za tym idzie, droższą linią szwedzkiej sieciówki. Nowa kolekcja H&M Studio na sezon jesień-zima 2019, cechuje się wszechstronnością i ponadczasowością. Elementy, na które niewątpliwie warto zwrócić uwagę to płaszcz z włoskiej wełny, sukienki z recyklingu, wełniany kombinezon czy dopasowane skórzane spodnie. 

H&M jesień zima 2019 - nowa kolekcja

Nowa kolekcja H&M STUDIO obejmująca ubrania, buty oraz akcesoria będzie dostępna w sprzedaży w sklepie stacjonarnym w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122, a także online na hm.com od 5 września 2019. Ceny ubrań wahać się będą między 199 a 799 zł, dodatki kosztować będą natomiast od 39,99 do 199 zł, a za buty z tej kolekcji trzeba będzie zapłacić 499 zł.

Inspiracją było dla nas znalezienie magii w życiu codziennym. Każdy element tej kolekcji został zaprojektowany tak, aby umożliwić nowoczesnej kobiecie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, noszenie ubrań, które są trwałe i ponadczasowe. W tej kolekcji znalazło się wiele klasycznych elementów garderoby, które można wystylizować tak, aby pasowały do ??miejskiego stylu życia i zostały z nami przez wiele lat

- mówi Angelica Grimborg, projektantka H&M Studio.

 
Więcej o: