Mango FW 19. Nowa kolekcja sieci na jesień i zimę. Jakie ciekawe produkty znajdziemy w najnowszej kolekcji Mango?

Nowa kolekcja Mango zainspirowana została długimi jesiennymi spacerami oraz klimatycznymi wieczorami spędzanymi z przyjaciółmi przy kominku. "Shared moments" zachęca do otulenia się miękką dzianiną i celebrowania sezonu jesienno-zimowego.
Zobacz wideo

To właśnie krajobraz oraz wyjątkowy klimat Szkocji był inspiracją dla projektantów, przy tworzeniu nowej kolekcji Mango na jesień 2019. Zapowiedzią kolekcji jest spot reklamowy, na którym grupa przyjaciół podróżuje samochodem przez szkockie pola, spędza wspólnie czas na długich spacerach i wspólnie odpoczywa przy kominku. I to właśnie takie mają być ubrania marki Mango w nadchodzącym sezonie - komfort i styl w jednym.

Nowa kolekcja Mango jesień zima 2019

Nowa kolekcja Mango to przede wszystkim modele i kroje inspirowane modą z lat 70, pełne elementów związanych ze stylem boho, ale także typowo ze Szkocją, czyli z ponadczasową kratą. Nie zabraknie plisowanych spódnic, oversize'owych płaszczy, a także wysokich kozaków. To wszystko w jesiennej gamie neutralnych kolorów.

Sieciówka postanowiła zrobić także krok w stronę ekologii i właśnie z tego względu, część kolekcji została wykonana z ekologicznych lub poddanych recyklingowi tkanin ze zrównoważonych przedsiębiorstwach. W kolekcji znajdziemy ubrania z bawełny, wełny czy żorżety, które nie tylko zapewnią komfort noszenia, ale także zadbają w pewien sposób o środowisko.

Rozłącz, aby połączyć ponownie. Kiedy przytłacza Cię gorączkowa rutyna, nie ma nic lepszego niż planowanie ucieczki z przyjaciółmi. Powrót do prostego życia, otoczony tylko naturą, zwierzętami, muzyką, soczystym jedzeniem i książkami, jest kluczem do odnalezienia siebie

- pisze marka Mango o swojej nowej kampanii.

 
Więcej o: