Szukasz modnej biżuterii na sezon jesień/zima 2019? Poznaj najnowsze trendy od popularnych projektantów

Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2019 to duże kolczyki i łańcuchy. Ale również i fanki klasyki znajdą coś dla siebie. Do łask powracają bowiem perły w różnym wydaniu. Poznaj najnowsze trendy od projektantów.
Zobacz wideo

Szukasz modnej biżuterii na sezon jesień/zima 2019? Już nie musisz. Przejrzeliśmy najnowsze trendy, które lansują światowi projektanci mody i wybraliśmy najciekawsze propozycje. Co ważne, nie będą cię kosztować fortuny, ponieważ popularne sieciówki bardzo szybko podchwyciły te najnowsze trendy. Dzięki temu w ich asortymencie znajdziesz niedrogą, ale za to modną biżuterię, zgodną z trendami na sezon jesień/zima 2019.

Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2019 - dużo i odważnie

Biżuteria to niezwykle ważny element stylizacji. Niestety przez niektórych bardzo niedoceniany. A szkoda! Bo to właśnie dzięki odpowiedniej biżuterii stylizacja staje się kompletna - to taka kropka nad i. Czasem wystarczy naprawdę tylko jeden element: bransoletki, naszyjnik bądź też pierścionek, aby z prostej stylizacji zrobić coś ekstra. Przed wami najmodniejsza biżuteria na jesień/zimę 2019.

Modna biżuteria na nachodzący sezon to przede wszystkim bardzo duże kolczyki. W tym przypadku minimalizm spada na dalszy plan. Co wybrać? Najlepiej klasyczne koła, bądź też długie łańcuchy czy sznury. Wśród trendów na jesień/zima 2019 znajduje się również styl boho, czyli etniczne naszyjniki, do tego bransoletki w formie sznurków, piórka itp. Dla fanek chokerów mamy dobrą wiadomość - te modne ozdoby wciąż będą na topie. Tym razem w jednak w dużo bardziej odważnym wydaniu, a mianowicie powinny być ze skóry lub z metalu. 

Zobacz też piękne kolczyki Sinsay od 5 zł!

Modna biżuteria na sezon jesień/zima 2019 - klasyka wciąż na topie

Fanki ponadczasowej klasyki również będą zadowolone: do łask powracają bowiem perły (w każdej postaci) oraz sztuczne kamienie np. w formie naszyjników, bransoletek oraz kolczyków. Jeżeli zaś lubisz bardziej odważną biżuterię, która zwraca na siebie uwagę, polecamy łańcuchy. W tym sezonie modne będą te grube, masywne i ciężkie. Dla mniej odważnych proponujemy łańcuchy z drobnym oczkiem, ale za to w dużych ilościach. Wśród modnych biżuterii na sezon jesień/zima 2019 znajdują się również broszki.

Zastanawiasz się, czy wybrać złotą czy srebrną biżuterię? Nie musisz. Obie będą modne. Pamiętaj jednak o tym, aby ich nie łączyć ze sobą. Jeśli zakładasz złoty pierścionek, to niech i takie będą również bransoletki. I odwrotnie. W tym sezonie nie mieszamy srebrnej biżuterii ze złotą.

Sprawdź - modne bransoletki Reserved!

Poznaj również - modne kolczyki Reserved!

Więcej o: