Trendy 2019. Elektroniczne gadżety dla pań. Będą idealne na prezent

Szukasz modnego gadżetu dla siebie? A może dla kogoś na prezent? My ci pomożemy. Poznaj najnowsze trendy 2019 wśród elektronicznych gadżetów dla pań. Idealnie sprawdzą się podczas ponurych jesiennych dni i wieczorów.
Zobacz wideo

Trendy 2019: Elektroniczne gadżety dla pań. Świetnie nadają się na prezent i nie tylko. Lato powoli dobiega już końca, dni stają się coraz krótsze, a temperatury spadają. Lada moment zdecydowanie więcej czasu będziemy spędzać w domu niż na zewnątrz. W związku z tym przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie najmodniejszych gadżetów elektronicznych i nie tylko zgodnie z trendami na jesień 2019. Urządzenia te skutecznie umilą ci ponure jesienne wieczory. Są modne, bardzo praktyczne i mają kobiecy design.

Trendy 2019: modne elektroniczne gadżety dla pań

1. Czytnik e-booków - tego urządzenia raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Dzięki niemu w jednym miejscu i zawsze przy sobie możesz mieć kilka książek bez konieczności dźwigania ich. Najnowsze modele takich czytników mają piękny, kobiecy design, w tym żywe, jaskrawe kolory.

2. Smartwach - zegarek, który spełnia wszystkie właściwości tego tradycyjnego, jednak dodatkowo posiada również inne bardzo przydatne funkcje. Dzięki niemu możesz sprawdzać np. puls, ilość przebytych kilometrów, jakość snu, a także kontrolować nawodnienie organizmu.

3. Nawilżacz powietrza - sezon grzewczy coraz bliżej. Sucha skóra, suche włosy, trudności w oddychaniu. Doskonale to wszystko znasz? Nic dziwnego. Centralne ogrzewanie bardzo wysusza powietrze, przez co cierpisz i ty. Z pomocą przyjdzie ci nawilżacz powietrza, który utrzyma w pomieszczeniu odpowiednią wilgotność.

4. Drukarka do zdjęć z telefonu - nic dziwnego, że urządzenie to zyskuje coraz większą popularność. Robisz zdjęcie, mija chwila i masz gotowy wydruk. Jak działa taka drukarka? Łączy się z telefonem za pośrednictwem bezprzewodowej łączności Bluetooth. Nie ma konieczności używania kabli. W dodatku taka drukarka jest bardzo mała, więc zmieści się nawet w zwykłej torebce, której używasz na co dzień.

5. Słuchawki Bluetooh - masz dość wiecznie plączących się kabli od słuchawek? Zatem to rozwiązanie będzie dla ciebie idealne. Zainwestuj w słuchawki typu Bluetooh, czyli mówiąc prościej: bezprzewodowe. 

6. Polaroid - rodzaj aparatu fotograficznego, który wraca do łask. Czym się charakteryzuje? Jest niewielki i dzięki niemu wystarczy dosłownie moment, aby wywołać zrobione przed chwilą zdjęcie.

7. Lampa emitująca światło dzienne - jest to rozwiązanie idealne na nadchodzące coraz to krótsze i bardziej ponure dni. Jak sama nazwa wskazuje, taka lampa emituje światło na podobieństwo tego dziennego, słonecznego. Dzięki temu nawet podczas pochmurnych dni możesz mieć w swoim pomieszczeniu trochę słońca.

Więcej o: