Kristen Stewart dostała radę odnośnie swojej orientacji: "Nie afiszuj się"

Kristen Stewart udzieliła niedawno wywiadu dla brytyjskiego wydania magazynu Harper's Bazaar, w którym wyznała, że otrzymała jakiś czas temu "dobrą radę", by nie pokazywała się publicznie ze swoją dziewczyną, jeśli nadal chce rozwijać swoją karierę i otrzymywać ciekawe role w Hollywoodzkich produkcjach.
Zobacz wideo

Kristen Stewart jest amerykańską aktorką, która ogromną popularność zyskała w 2008 roku, kiedy to zagrała główną bohaterkę - Bellę Swan - w sadze filmów Zmierzch. Stewart zagrała tam u boku Roberta Pattinsona, znanego wcześniej głównie z roli Cedrica Diggory’ego w filmie Harry Potter i Czara Ognia.

Kristen Stewart udzieliła ostatnio wywiadu magazynowi Harper's Bazaar, podczas którego postanowiła opowiedzieć, jaką "radę" usłyszała niedawno o pewnej osoby z przestarzałym światopoglądem. Podobno osoba ta dała aktorce do zrozumienia, że jeśli chce nieustannie odnosić sukcesy i dostawać propozycje ról w dobrych filmach, musi przestrzegać pewnych reguł. Kristen usłyszała także, że problemem jet również to, że nie identyfikuje się ani jako osoba homo, ani heteroseksualna, gdyż teraz spotyka się z kobietami, a wcześniej związana była z mężczyznami.

Zostałam poinformowana przez kogoś o staromodnym światopoglądzie, że jeśli chcesz zachować swoją karierę, sukces i propozycje produkcyjne, muszę zdawać sobie sprawę, że są ludzie, którzy nie lubią mnie i faktu, że umawiam się z dziewczynami. Nie podoba im się, że nie identyfikuję się jako lesbijka, ale także, że nie identyfikuje się jako osoba heteroseksualna

- powiedziała Kristen Stewart w rozmowie z Harper's Bazaar.

Początkowo pojawiły się spekulacje, że aktorka usłyszała te słowa od kogoś z Marvel Studios. Sama Kristen Stewart nie zdradziła jednak, kto zwrócił jej uwagę na temat orientacji. Mimo wszystko, mało prawdopodobny jest fakt, że to osoba z Marvel Studios przekazała aktorce taką uwagę, gdyż nadchodzącym filmie Marvela - The Eternals - pojawi się po raz pierwszy otwarcie homoseksualna postać.

Więcej o: