Demi Lovato przyznała, że retuszowała swoje zdjęcia. Teraz pokazała na Instagramie, jak naprawdę wygląda jej ciało. Fani zachwyceni

Demi Lovato opublikowała na Instagramie odważne zdjęcie, na którym możemy zobaczyć, jak naprawdę wygląda jej ciało w bikini. Gwiazda przyznała, że wcześniej retuszowała swoje zdjęcia. Aż do teraz. Przy okazji opublikowała odważny post, w którym opisała swoje kompleksy i walkę z nimi.
Zobacz wideo

Demi Lovato to 27-letnia amerykańska piosenkarka i aktorka. Karierę rozpoczęła dzięki współpracy z Disney Channel. Grała w takich produkcjach jak: "Słoneczna Sonny", "Camp Rock" oraz "Program ochrony księżniczek". Udzielała się także jako juror w amerykańskiej edycji programu X Factor.

Demi Lovato opublikowała ostatnio na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją w bikini. Jednak gwiazda nie zrobiła tego, aby pochwalić się, jak spędza wolny czas. Chciała bowiem pokazać, jak rzeczywiście wygląda jej ciało bez obróbki graficznej. Przy okazji przyznała, że wcześniej retuszowała swoje zdjęcia. Wszystko po to, aby dopasować się do wymagań rynku i oczekiwań fanów.

Demi Lovato wspiera ruch body positive

Demi Lovato wyznała również, że dla niej pokazanie ciała w bikini bez uprzedniej obróbki Photoshopa to "największy lęk".

To jest moje zdjęcie w bikini bez obróbki graficznej. I wiecie co? To jest cellulit

- napisała amerykańska gwiazda.

 

Demi Lovato przyznała, że właśnie zaczyna nowy rozdział w swoim życiu. Taki, który będzie się opierał na autentyczności i byciu sobą, a nie spełnianiu standardów i oczekiwań innych. 

Oto ja, niezawstydzona, nieustraszona i dumna z posiadania ciała, które tak wiele wywalczyło i nadal będzie mnie zadziwiać

- napisała gwiazda. 

Pod zdjęciem Demi Lovato od razu pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów, którzy byli zachwyceni postawą gwiazdy, jej autentycznością i głębią jej przekazu. Chwalili ją za szczerość i odwagę.

Demi Lovato: uzależnienie od narkotyków i anoreksja

Demi Lovato, jak sama wyznała już jakiś czas temu, od lat walczy ze swoimi kompleksami związanymi z wyglądem. Problemy z samoakceptacją i nieustanne bycie pod presją fanów i otoczenia doprowadziły gwiazdę do uzależnienia od narkotyków oraz poważnych zaburzeń zdrowotnych. Demi Lovato cierpiała bowiem na anoreksję. W lipcu 2018 roku przedawkowała narkotyki i o mało nie przypłaciła tego życiem. Artystka chodzi teraz na terapię, na której uczy się m.in. akceptować samą siebie i swoje ciało takim, jakie jest. Jak widać, efekty już są.

Więcej o: