Wzory na jesień 2019. Jakie będą najmodniejsze w nachodzącym sezonie?

Poznaj cztery wzory ubrań, które będą najmodniejsze w nachodzącym sezonie jesień 2019. Co ważne, dostaniesz je w popularnych sieciówkach i nie będziesz musiała wydawać fortuny. Dzięki nim będziesz zachwycać tej jesieni!
Zobacz wideo

Moda na pewne elementy garderoby, fasony i wzory cykliczne powraca. Ciężko jest już wymyślić coś nowego i tym samym zaskoczyć. Szukasz najbardziej modnych wzorów ubrań na jesień 2019? Już nie musisz. Podpowiadamy, które printy będą najbardziej hot zgodnie trendami na nadchodzący sezon. Do łask powraca sprawdzona krata oraz zwierzęce wzory. Zaś dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoim strojem, mamy mix kolorów i wzorów. W takich stylizacjach na pewno nie przejdziesz niezauważona tej jesieni.

1. Modne wzory na jesień 2019 - kwiaty

Kwiaty - tak, tak, dobrze czytacie. Ten motyw typowo letni jesienią 2019 również będzie modny. Lansują go najbardziej popularni projektanci mody. Na szczęście sieciówki szybko podchwyciły ten gorący trend, dzięki czemu możesz zaopatrzyć się w ubrania w modne printy i nie wydawać przy tym fortuny. Wzory kwiatowe najczęściej pojawiają się na sukienkach i koszulach. Dzięki nim stylizacja utrzymana będzie w romantycznym i kobiecym klimacie. Wystarczy, że do letniej sukienki w kwiaty założysz sznurowane botki i czarną kurtkę skórzaną i modna oraz ciepła stylizacja na jesień gotowa.

2. Modne wzory na jesień 2019 - zwierzęce wzory

Jesień 2019 to dobry czas, aby wydobyć z siebie prawdziwie zwierzę. Pomogą w tym ubrania i dodatki we wzory zwierzęce, takie jak: panterka, lamparcie cętki, skóra węża, tygrysie prążki, paski zebry oraz krokodyla faktura. Przy wyborze takich modnych printów musisz pamiętać o jednej, podstawowej zasadzie. W tym sezonie nie nosimy ich w wersji total look. Co to oznacza? Tylko jeden element garderoby bądź też dodatek (torebka, pasek, buty) może być pokryty zwierzęcymi wzorami. Reszta stylizacji powinna być bardziej stonowana.

3. Modne wzory na jesień 2019 - krata

Moda na pewne elementy garderoby, fasony i wzory cykliczne powraca. I nie inaczej jest i w tym przypadku. Do łask w nadchodzącym sezonie jesień 2019 powraca bowiem krata. Ten modny wzór najczęściej pojawia się na płaszczach, spódnicach oraz pelerynach.

4. Modne wzory na jesień 2019 - mix dla odważnych

Ostania opcja to propozycja zdecydowanie tylko dla odważnych kobiet, które lubią wyróżniać się swoimi strojami. To mix kolorów i wzorów - taka patchworkowa mieszanka. W tym sezonie jesień 2019 można ze sobą łączyć różne kolorowe wzory i nie obawiać się przy tym, że będziemy wyglądać kiczowato.

Więcej o: