Zara - Nowa funkcja w aplikacji. Od teraz zakupy będą jeszcze łatwiejsze

Zara postanowiła znacznie ułatwić swoim klientkom zakupy online. Twórcy aplikacji mobilnej hiszpańskiej marki, postanowili wprowadzić funkcję, która z pewnością zachwyci wszystkie miłośniczki zakupów online. Na czym będzie polegała zmiana w aplikacji sklepu Zara?
Zobacz wideo

Zara nie przestaje zaskakiwać. Już jakiś czas temu, hiszpański gigant zadeklarował wprowadzenie wielu zmian, by marka stała się bardziej eko. Pojemniki na zużytą odzież czy ubrania z surowców pochodzących ze zrównoważonej hodowli to jedynie początek. Oprócz kroku w stronę ochrony środowiska, twórcy aplikacji mobilnej postanowili zrobić także krok w stronę swoich klientek. 

Nie ulega wątpliwości fakt, że w sklepie online znajduje się bardzo dużo produktów i często zdarza się, że szukając konkretnej rzeczy, nie jesteśmy w stanie jej znaleźć. Twórcy aplikacji z myślą o tym kłopocie wyszli klientkom naprzeciw i postanowili udoskonalić aplikację sklepu Zara. Co dokładnie uległo zmianie?

Aplikacja Zara - zmiany w zakupach online

Kluczową zmianą aplikacji Zary jest wprowadzenie przez jej twórców wyszukiwania produktów za pomocą obrazu. Co to oznacza? Jeśli na przykład w sklepie stacjonarnym znajdziemy produkt, który chcemy kupić, a nie będzie naszego rozmiaru, możemy kupić go online, szukając za pomocą fotografii. Jedyne, co musimy zrobić, to zdjęcie ubrania, które następnie wrzucamy do aplikacji, a ta intuicyjnie wyświetli nam podobne ubrania dostępne w formie zakupów online.

Możemy także wyszukiwać produkty na podstawie tych, które mamy obecnie na sobie. Robiąc zdjęcie swojej stylizacji, aplikacja pomoże poszukać ubrania o podobnych krojach. To ma pomóc wszystkim tym paniom, które noszą jeden konkretny fason odzieży.

Jak podoba się wam taka zmiana w aplikacji Zary? Będziecie korzystać z nowej opcji?

Więcej o: