Kylie Jenner poszła na całość. Pokazała zdjęcie z sesji dla "Playboya". W tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Kylie Jenner uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które pochodzi z sesji fotograficznej dla "Playboya". Gwieździe towarzyszy partner, Travis Scott. Mimo iż Kardashianka nieraz już publikowała swoje odważne zdjęcia, to jest zdecydowanie najbardziej hot! Sami zobaczcie.
Zobacz wideo

Kylie Jenner poszła właśnie na całość! W tak odważnym wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy. 22-letnia gwiazda wzięła bowiem udział w sesji dla "Playboya". Jej efektami pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni

Kylie Jenner pozuje dla "Playboya". Towarzyszy jej Travis Scott

Kylie Jenner uchyliła rąbka tajemnicy i opublikowała na swoim Instagramie jedno ze zdjęć, które zrobiła w ramach sesji fotograficznej dla "Playboya". Gwiazda nie jest na nim sama. Towarzyszy jej bowiem nie kto inny, tylko Travis Scott, który jest partnerem Kylie od 2017 roku. Para ma razem dziecko, Stormi Webster - córkę, która przyszła na świat 1 lutego 2018 roku.

Zdjęcie dla "Playboya" zostało zrobione w plenerze. Widzimy na nim kompletnie nagą Kylie Jenner, która tuli się do Travisa Scotta. Gwiazda ma na sobie jedynie kowbojski kapelusz. Jej partner zaś ubrany jest tylko w jeansy.

 
Kiedy Houston spotyka Los Angeles

- czytamy w opisie do zdjęcia.

Podpis ten odnosi się do miejsca narodzin obu gwiazd: Travis pochdzi z Houston, Kylie zaś z Los Angeles.

Kylie Jenner w seksownej sesji dla "Playboya"

Efekty tej seksownej sesji zdjęciowej Kylie Jenner i Travisa Scotta będzie można podziwiać już niedługo, bowiem w październikowym wydaniu magazynu "Playboy". Wtedy w końcu będzie można zobaczyć całą sesję, a nie tylko jedno zdjęcie.

Kylie Jenner w "Playboyu" - fani zachwyceni, a Khloe Kardasian komentuje

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Kylie Jenner na jej seksowne zdjęcie z sesji fotograficznej dla "Playboya". Pod fotografią od razu posypały się komplementy od zachwyconych ludzi z całego siata, zarówno mężczyzn, jak również kobiet.

Wśród licznych komentarzy pojawiły się nawet te od siostry Kylie Jenner, czyli Khloe Kardashian. Gwiazda dodała nie jeden, a kilka wpisów, w których wyraziła zachwyty nad fotografią młodej Kardashianki. Obok seksownego zdjęcia Kylie Jenner nie przeszedł nawet popularny serwis erotyczny, czyli Pornhub.

Kylie! Nie mogliśmy tego wcześniej przedyskutować?

- napisali pod zdjęciem Kylie Jenner. 

Więcej o: