Magda Gessler zaprojektowała bluzy. Na Instagramie pokazała, jak wyglądają. "Gdzie można je kupić?"

Magda Gessler zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" zaprojektowała własne bluzy. Efektami swojej pracy pochwaliła się na Instagramie. Fani byli zachwyceni!
Zobacz wideo

Magda Gessler już nieraz udowodniła, że ma nos do interesów. Gwiazda "Kuchennych rewolucji" postanowiła wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut i właśnie otworzyła kolejny biznes. Najpopularniejsza restauratorka w Polsce postanowiła spróbować swoich sił w branży modowej i zaprojektowała bluzy. Tak, to nie żart. Co więcej, jej fani są tym zachwyceni.

Magda Gessler zaprojektowała bluzy

Efekty nowego biznesu Magdy Gessler możemy podziwiać na jej Instagramie. Gwiazda opublikowała zdjęcie zaprojektowanych przez siebie bluz. Jak wyglądają? Są długie i mają kaptury. Na zdjęciu widzimy tylko dwa kolory - czarny oraz jasny szary. Jak na razie nie wiadomo, czy do wyboru są również inne barwy.

Uwagę zwracają jednak przede wszystkim napisy na bluzach. To słynne "besos", którym Magda Gessler bardzo często pozdrawia swoich fanów. Słowo pochodzi z języka hiszpańskiego i oznacza "buziaki". Na bluzach znajduje się również nadruk w kształcie ust. Jak na razie powstały tylko ich męskie wersje, ale to zapewne tylko kwestia czasu, kiedy będziemy mogli zobaczyć również damskie.

 

Bluzy Magdy Gessler robią furorę w sieci

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Magdy Gessler. Pod zdjęciem bluz od razu posypały się komentarze zachwyconych ludzi, zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Fani gwiazdy TVN już zapowiadają, że jak tylko bluzy trafią do sprzedaży, na pewno je kupią.

Chcę taką!
Pani Magdo, gdzie można kupić bluzę? Jest fantastyczna!
Jakie piękne!
Bardzo fajny pomysł. Bluzy prezentują się naprawdę dobrze. Jak będą do kupienia, to chętnie powiększę swoją szafę o nią

- czytamy w komentarzach zachwyconych fanów.

Ludzie obserwujący profil Magdy Gessler dopytują się również, kiedy i gdzie będzie można kupić owe bluzy. Niestety, jak na razie gwiazda "Kuchennych rewolucji" milczy w tej sprawie.

A co wy myślicie o tych bluzach? Podobają się wam, kupilibyście? Czy waszym zdaniem Magda Gessler powinna się jednak skupić tylko i wyłącznie na branży gastronomicznej? Dajcie znać w komentarzach.

Więcej o: