iPhone 11 - nowy smartfon Apple trafi do sprzedaży lada dzień! Wiemy, kiedy. Jakie będzie miał kolory?

Nowy iPhone 11 marki Apple został już zaprezentowany. Wiemy, kiedy trafi do sprzedaży i ile będzie kosztował. Niemało! W jakich kolorach będzie dostępny? Aż w sześciu. Dowiedz się, w jakich konkretnie.
Zobacz wideo

Nowy iPhone 11 jest już dostępny. Apple właśnie zaprezentował ten długo wyczekiwany model smartfona. A wszystko to odbyło się podczas uroczystej prezentacji w siedzibie głównej Apple, czyli w Steve Jobs Theater w mieście Cupertino.

iPhone 11 - opis

Premiera najnowszego modelu iPhone'a już za nami. Co wiemy o nowym produkcie Apple? iPhone 11 to kontynuacja poprzedniej linii smartfonów. Wyposażony jest w 6,1-calowy ekran Liqid Retina. Aparat tego najnowszego smartfona ma dwa obiektywy: szerokokątny (2 MP, f/1,8) i ultra-szerokokątny (12 MP f/2,4, zoom optyczny x2). Więcej na ten temat przeczytacie TUTAJ.

iPhone 11 - kiedy trafi do sprzedaży?

iPhone 11 oraz pozostałe nowe modele smartfonów marki Apple pojawią się w sklepach 20 września. Zaś ich przedsprzedaż ma ruszyć już w najbliższy piątek, czyli 13 września.

iPhone 11 - cena

No cóż, cena nowego modelu smartfona marki Apple raczej nie będzie dla nikogo zaskoczeniem. To, że będzie drogi, można było przewidzieć już wcześniej. iPhone 11 to jednak najtańsza wersja spośród wszystkich modeli, zaprezentowanych podczas uroczystej premiery w Steve Jobs Theater w Cupertino. Poza nią są jeszcze iPhone 11 Pro oraz iPhone 11 Pro Max. Ale my skupmy się na najbardziej budżetowej wersji nowego smartfona Apple, czyli na iPhone 11. Model ten kosztuje 3599 zł. Za te pieniądze otrzymamy smartfona z ekranem 6,1" LCD o rozdzielczości 1792 x 828, podwójnym aparatem 12 Mpix oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Jeżeli 64 GB to dla nas za mało, możemy kupić wersję ze 128 GB w cenie 3849 zł bądź też z 256 GB za 4349 zł.

iPhone 11 - kolory

Jaki kolor iPhone 11 wybrać? Mamy dla was dobrą wiadomość. Do wyboru będzie aż sześć kolorów najnowszego modelu smatrfona marki Apple. Są to: czerwony, czarny, biały, żółty, zielony oraz fioletowy. Warto zwrócić uwagę, że kupując iPhone'a 11 w kolorze czerwonym wspieramy organizację charytatywną, która zajmuje się walką z AIDS i wirusem HIV. 

Kolory nowego iPhone'a 11 są bardzo kobiece i delikatne. Zielony i fioletowy są w wydaniu pastelowym. Do tego najbardziej klasyczny: czarny i biały. Dla tych, którzy lubią wyróżniać się dodatkami i gadżetami, idealny będzie iPhone 11 w kolorach intensywnej czerwieni bądź też żółty.

Więcej o: