Piątek 13. Naprawdę śmieszne komedie na wieczór. Obejrzyjcie je we dwoje

Piątek 13. według przesądów uznawany za najbardziej pechowy dzień w roku. Jednak ile ludzi, tyle opinii - część z nich wierzy w ten przesąd, inni natomiast uważają, że trzynastka to ich szczęśliwa liczba. My uważamy, że to doskonała okazja, by urządzić sobie wieczór filmowy. Oto najlepsze komedie na piątek trzynastego!
Zobacz wideo

Pozycja obowiązkowa (2018)

To świetna pozycja, której po prostu nie można przegapić! Film opowiada o czterech wieloletnich przyjaciółkach, które raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. W rolach głównych występują legendarne gwiazdy: Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen oraz Andy Garcia. Wyjątkowe poczucie humoru, które sprawdzi się zarówno podczas wieczoru we dwoje, jak i na spotkanie z przyjaciółkami.

Bruce Wszechmogący (2003)

Jim Carrey to aktor, o którym śmiało można powiedzieć "król współczesnych komedii". Bruce Wszechmogący to ciekawa komedia dla całej rodziny. Opowiada o ciężkim okresie w życiu Bruce'a, który powoduje kłopoty w pracy oraz związku. Wszystko się jednak zmienia, gdy Bruce odbiera wiadomość od samego Boga, w którego rolę wciela się Morgan Freeman.

Forrest Gump (1994)

Ten film to niekwestionowany numer jeden wśród komedii i jeden z najlepszych filmów wszech czasów. Opowiada historię życia młodego Foresta Gumpa, mało inteligentny chłopak, który z niebywałą pokorą i akceptacją znosi wszystko, co mu przyniesie los, dzięki czemu spotykają go w życiu przedziwne rzeczy. 

Dziennik Bridget Jones (2001)

Bridget Jones's Diary to nieśmiertelna komedia, którą można oglądać kilkukrotnie, a ona cały czas bawi do łez. Wbrew pozorom, perypetie Bridget są przeznaczone nie tylko dla samotnych kobiet. Jej przygody ogląda się z uśmiechem od ucha do ucha, a kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, ona udowadnia, że jednak może.

Sposób na teściową (2005)

Uwielbiamy Jane Fondę w komediach! Zwłaszcza w roli wrednej teściowej. W tym filmie Jennifer Lopez nie ma z nią łatwego życia. Ich przepychanki natomiast sprawiają, że widzowie śmieją się do łez. 

Dzikie historie (2014)

Film "Dzikie historie" to czarna komedia argentyńskiego reżysera Damiana Szifrona, który składa się z sześciu zupełnie różnych historii. W każdej z nich pokazani są ludzie w pozornie zwyczajnych sytuacjach. Jednak, kiedy bohaterom puszczają nerwy, prowadzi to do zupełnie nieoczekiwanego obrotu spraw. Kto jeszcze tego filmu nie widział, koniecznie musi nadrobić. 

Więcej o: