Gwyneth Paltrow opublikowała nagie zdjęcie i apeluje do kobiet

Gwyneth Paltrow opublikowała na swoim Instagramie odważne zdjęcie, na którym pozuje zupełnie naga. Aktorka postanowiła w ten sposób przekazać ważną wiadomość wszystkim kobietom na świecie.
Zobacz wideo

Już od jakiegoś czasu, w social mediach panuje trend na pokazywanie swojego ciała bez filtrów czy Photoshopa. W wyidealizowanym świecie Instagrama jest dość odważna moda, jednak coraz więcej gwiazd za nią podąża uświadamiając, że nikt nie jest idealny, a ich codzienny wygląd znacznie odbiega od tego z pierwszych stron gazet, czy czerwonego dywanu. Ostatnio, znana aktorka Gwyneth Paltrow, również postanowiła pokazać swoje nagie ciało bez retuszu, by zaapelować do kobiet o słuchanie i akceptację swojego ciała.

Gwyneth Paltrow opublikowała nagie zdjęcie na Instagramie

Gwyneth Paltrow na Instagramie swojej marki Goop, opublikowała odważne zdjęcie. Aktorka pozuje na nim tyłem zupełnie bez ubrań, a fotografia nie jest poddana żadnemu retuszowi. Poprzez to zdjęcie, Gwyneth Paltrow chciała zaapelować do wszystkich kobiet, by akceptowały, kochały swoje ciało i przede wszystkim się w nie wsłuchiwały.

Okłamujemy same siebie z dobrych i złych powodów, samoobrony lub samozabezpieczenia (które często są jednym i tym samym). Ale dlaczego? Słuchanie swojego ciała jest najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby pozbyć się własnych uprzedzeń

- pisze na Instagramie aktorka.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo ciepłych i pozytywnych słów od internautek, które dziękują Gwyneth Paltrow za jej odwagę oraz bycie sobą.

Uwielbiam to ujęcie!
Dziękujemy ci za to, że jesteś sobą.
Brawo za odwagę!
Bóg jest kobietą i nazywa się Gwyneth Paltrow!
Więcej o: