Joanna Liszowska w nowej fryzurze. "Ależ niesamowicie wyglądasz" - komentuje Anna Dereszowska

Joanna Liszowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie z nową fryzurą. Metamorfoza aktorki zachwyciła nie tylko fanów, ale także jej koleżanki po fachu. "Myślałam ze to Iza Scorupco" - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Joanna Liszowska znana jest ze swojej burzy blond loków. Od czasu do czasu, aktorka decydowała się na pewne zmiany swojej fryzury, jednak jej ostatnia metamorfoza wzbudziła zachwyt wśród fanów. Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie we fryzurze, która jest jednym z największych trendów na sezon jesień/zima 2019, czyli w grzywce. Zmianę aktorki pochwaliły m.in. Anna Dereszowska i Katarzyna Zielińska.

Joanna Liszowska w nowej fryzurze na Instagramie

Joanna Liszowska, swoją metamorfozą, wywołała niemałe zamieszanie. Zmiana nie jest jednak na stałe, gdyż można zauważyć, że długie i proste blond włosy z grzywką to jedynie peruka. Mimo wszystko, nie da się ukryć, że aktorka w takim wydaniu prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. Takiego samego zdania są jej obserwatorzy na Instagramie:

  • "O ja pierdykam!!! Ależ niesamowicie wyglądasz!" - napisała Anna Dereszowska.
  • "Ooooo tak Cię lubię najbardziej" - napisała pod zdjęciem Katarzyna Zielińska. 
  • "Myślałam ze to Iza Scorupco. Pięknie" - przyznała jedna z obserwatorek.
 

Grzywka - trend na jesień 2019

Grzywka to element fryzury, który jest ponadczasowy. W tym sezonie znów wraca do łask i jest jednym z najgorętszych trendów. Jesienią 2019 roku, stawiamy jednak na grzywki nieidealne, nieco chaotyczne, która praktycznie nie wymaga stylizacji - taka grzywka układa się sama.

Więcej o: