Modne kurtki - największe trendy jesień 2019

Modne kurtki. Zobaczmy największe trendy jesień 2019. Czego nie powinno zabraknąć w twojej szafie tej jesieni?

W tym sezonie mamy do wyboru wiele modeli kurtek, które idealnie wpisują się w trendy. Skórzane, obszyte pluszowym "barankiem" czy udające męskie marynary z lat 80. to tylko niektóre z nich. Zobaczcie, co zaproponowali dla nas najwięksi projektanci, a co pokochały ikony stylu na całym świecie.

Modne kurtki: skórzana

Skóra to bez wątpienia jeden z najmodniejszych materiałów, którego nie może zabraknąć jesienią w naszej szafie. Nie tylko trendy są spódnice midi wykonane z niego, lecz także kurtki. Możemy łączyć je dosłownie ze wszystkim - świetnie wyglądają z dżinsami i eleganckimi sukienkami. Długość dowolna, każda jest modna!

 

Modne kurtki: kożuch

Kożuchy są jeszcze milsze, niż kurtki ze sztucznego futra. Jesienią modne będą te wykorzystujące eklektyczny motyw wielobarwnych patchowrków, jak i klasyczne.

Modne kurtki: ze sztucznego futra

Od jakiegoś czasu naturalne futra są na cenzurowanym, jednak mimo tego i tak pojawiają się na wybiegach. Najmodniejsze są oczywiście te ze sztucznego materiału. Są ciepłe i wygodne.

 

Modne kurtki: pożyczona od munduru

Trendy na jesień niewątpliwie nawiązują do wojskowych mundurów, robotniczej odzieży ochronnej czy wędkarskich uniformów. Takie same motywy pojawiają się więc na kurtkach.

Modne kurtki: udająca marynarkę

W tym sezonie po raz kolejny projektanci odzieży damskiej zainspirowali się męską modą. W roli kurtki na świetnie sprawdzą się wielkie marynary, które wyglądają, jakbyście podkradły je z szafy swojego chłopaka.

Zobacz wideo
Więcej o: