Anna Lewandowska w koszulce z Mango. Trenerka kreuje trendy na jesień 2019

Anna Lewandowska na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w koszulce z popularnej sieciówki Mango. Fani byli zachwyceni stylizacją trenerki!
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest nie tylko wzorem do naśladowania w kwestii zdrowego stylu życia czy aktywności fizycznej, ale także mody. Trenerka  już wielokrotnie zachwycała swoimi stylizacjami zarówno na czerwonym dywanie, jak i na co dzień. Tym razem pokazała na Instagramie stylizację, w roli głównej z koszulką kupioną w popularnej sieciówce Mango.

Ania Lewandowska w koszulce z Mango

Anna Lewandowska opublikowała ostatnio na Instagramie kilka fotografii, na których urzekła swoją stylizacją. Trenerka pozuje na zdjęciach w rockowej stylizacji, którą skomponowała z kraciastej krótkiej spódniczki, białych militarnych butów oraz modnej koszulki. 

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że po tym, jak Anna Lewandowska pokazała się w tej łatwo dostępnej koszulce z Mango, na której widnieje nazwa zespołu "Guns N’ Roses", stanie się ona hitem sezonu jesień 2019! Żona Roberta Lewandowskiego pokazała, jak stworzyć modną rockową stylizację i nadal wyglądać kobieco oaz seksownie.

Gdzie można kupić koszulkę, którą nosi Anna Lewandowska?

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek trenerki oraz osób, którym spodobała się stylizacja "Lewej" z koszulką "Guns N’ Roses" -  pochodzi ona z najnowszej kolekcji Mango i można ją kupić w sklepach stacjonarnych lub online za jedyne 69,90 zł! Jak wam się podoba? Chcecie mieć tę koszulkę w swojej szafie? 

 
Więcej o: