Nowa fryzura Kendall Jenner. Gwiazda zmieniła kolor włosów!

Kendall Jenner zaskoczyła ostatnio swoją metamorfozą. Modelka oraz jedna z młodszych sióstr klanu Kardashian-Jenner zmieniła kolor włosów z ciemnych na blond, co zaprezentowała na pokazie marki Burberry.
Zobacz wideo

Kendall Jenner postanowiła odmienić nieco swój wizerunek i zdecydowała się na przefarbowanie swoich włosów. Modelka zrezygnowała ze swoich naturalnych, ciemnych włosów i stała się blondynką. Jej metamorfoza wzbudziła w Internecie wiele emocji, a zdania fanów są podzielone.

Nowa fryzura Kendall Jenner

Młodsza siostra Kim Kardashian  zaprezentowała się w nowej fryzurze podczas pokazu Burberry na sezon wiosna/lato 2020 na Tygodniu Mody w Londynie. Prezentująca na wybiegu kreację Kendall, przykuła uwagę widzów blond pasmami. W nowej fryzurze Kendall Jenner pojawiła się również na koncercie "Tyler, The Creator" w Brixton. Trzeba przyznać, że jest to dość odważna metamorfoza, jednak już kilka lat temu na podobną zmianę zdecydowała się Kim Kardashian.

Ta niespodziewana metamorfoza sprawiła, że Kendall Jenner wygląda zupełnie inaczej niż w swoim naturalnym kolorze włosów. Jedna z młodszych sióstr klanu Kardashian-Jenner przyzwyczaiła nas do tego, że stawia raczej na naturalność, w odróżnieniu od innych swoich sióstr. Jej ciemne włosy idealanie wpasowywały się w typ urody Kendall, a blond jest naprawdę odważną zmianą. Czy taki odcień podoba się fanom modelki? Można było się domyślić, że zdania są podzielone. Część fanów jest zachwycona nową fryzurą Kendall, inni natomiast twierdzą, że przy tym kolorze jej uroda stanie się przeciętna. Pod postem na Instagramie, w którym Kendall Jenner podzieliła się filmikiem z wybiegu, pojawiło się mnóstwo komentarzy.

Obsessed with you blonde!!!
Wowwwww <3
Kendall you look amazing in blonde!
Your new hair color is amazing!
 
Więcej o: