Kolekcja Mohito. Zobaczcie, co zaproponowała znana marka na sezon jesień-zima 2019

Marka Mohito zaprezentowała niedawno swoją nową kolekcję na sezon jesień- zima 2019/2020. W nadchodzącym sezonie, w asortymencie marki królować będzie przede wszystkim inspiracja stylem lat 70. i 80.
Zobacz wideo

Nowa kolekcja Mohito - sukienki

W ofercie marki Mohito na sezon jesień-zima 2019/2020 królować będą przede wszystkim kobiece sukienki w różnych długościach i z ciekawymi detalami. Chyba żadna kobieta nie przejdzie obojętnie obok długich, szyfonowych sukienek boho, z dziewczęcymi falbanami i modnymi kwiatowymi wzorami. Pojawią się także krótkie sukienki z kopertowym dekoltem czy drapowaniem. Jedno jest pewne - każda z tych propozycji doskonale sprawdzi się zarówno z botkami, jak i kozakami.

Nowa kolekcja Mohito - inspiracja stylem lat 70. i 80

Moda lubi powracać, a styl lat 70-tych i 80-tych był główną inspiracją dla projektantów marki Mohito, podczas tworzenia najnowszej kolekcji. Wpływ tych dekad znajdziemy m.in. w garniturach z wysokim stanem spodni czy szerokimi ramionami w dwurzędowych marynarkach.

Nowa kolekcja Mohito - kolory 

Jakie kolory rządzą w najnowszej kolekcji Mohito? Paleta barw będzie ściśle odzwierciedlała nadchodzącą porę roku. Pojawiły się klasyczne brązy, ciemne fiolety i kolor bakłażana z burgundem, brudny róż, beż i ponadczasowa czerń. Nie zabrakło również, wcześniej wspomnianych, kwiatowych printów. 

Projektanci marki zadbali, aby w tym sezonie zapewnić klientkom MOHITO możliwość połączenia swobodnego stylu z wrażliwością bohemy, tym samym przedstawiając w kolekcji wiele użytecznych rozwiązań. Nie zabraknie tu kobiecych form i sylwetek, inspirowanych historią - zwróćmy uwagę na liczne falbany - zaadaptowanych do dzisiejszych potrzeb nowoczesnej kobiety. Na główny plan wychodzi kobiecość, podkreślona połączeniem ciemnych barw i uwodzicielskich kwiatowych printów, jako głównego trendu sezonu.
 
Więcej o: