Marina Łuczenko-Szczęsna zdradziła swój sposób na idealne rzęsy. To tusz za 12 zł

Marina Łuczenko-Szczesna, dopytywana przez fanki o swój sposób na perfekcyjnie pogrubione i wydłużone rzęsy, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i pokazała, jak je tuszuje. Aż trudno uwierzyć, ale to zasługa kosmetyku, który dostępny jest w sklepach Rossmann.
Zobacz wideo

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała, jak maluje rzęsy

Marina Łuczenko-Szczęsna w ostatnim czasie jest bardzo aktywna na swoim Instagramie. Ze swoimi obserwatorami dzieli się nie tylko talentem muzycznym, lecz także kobiecymi tematami związanymi m.in. z makijażem. Już od lat znakiem rozpoznawczym w makijażu Mariny są oczy podkreślone kreską namalowaną eyelinerem oraz mocno wytuszowane rzęsy. 

Jakiś czas temu Marina Łuczenko-Szczęsna zdecydowała się na zabieg laminowania rzęs, który cieszy się ostatnio dużą popularnością. Aby jednak mocno podkreślić rzęsy, żona Wojtka Szczęsnego sięga po tusz do rzęs. Efekt, który widać na oczach Mariny, tak spodobał się jej fankom, że zaczęły dopytywać o sposób, w jaki wykonuje swój makijaż.

Marina Łuczenko-Szczęsna postanowiła pokazać na Instagramie, jak maluje rzęsy oraz jakiego tuszu używa. Na górne rzęsy gwiazda nakłada kilka warstw tuszu, następnie aplikuje go w zewnętrznych kącikach oczu, co pozwala osiągnąć efekt "kociego oka". Dolne rzęsy natomiast maluje specjalnie do tego przeznaczoną, mniejszą szczoteczką, dzięki czemu tusz może pokryć nawet najkrótsze włoski. 

Tusz do rzęs, którego używa Marina Łuczenko-Szczęsna

Zapewne wiele osób zastanawiało się, jakiego tuszu używa gwiazda. Okazuje się, że sięga po mascarę, która dostępna jest dla każdego. Tusz do rzęs, którego używa Marina Łuczenko-Szczęsna, to nowa propozycja od marki Wibo - Upper & Lower Lash Definition. Regularna cena tego tuszu to 20,99 zł, jednak do 30 września (podczas trwania promocji) w sklepach Rossmann zapłacimy za niego tylko 11,49 zł.

 
Więcej o: