Big Star pokazał nową kolekcję na sezon zima 2019/2020. Nawiązuje do popularnego serialu "Przystanek Alaska"

Big Star opublikował właśnie wideo ze swoją najnowszą kolekcją na sezon zima 2019/2020. Nawiązuje w niej do niezwykle popularnego w latach 90. XX wieku amerykańskiego serialu "Przystanek Alaska".

Big Star zaprezentował właśnie swoją najnowszą kolekcję Winter Denim na zbliżający się sezon zima 2019/2020. Wygląda znajomo... Tak, tak, dobrze kojarzycie. Najnowsza kolekcja polskiej marki odzieżowej nawiązuje bowiem do popularnego serialu "Przystanek Alaska". Tym samym marka Big Star postanowiła przenieść się w lata 90. XX wieku.

Big Star i jego nowa kolekcja nawiązuje do serialu "Przystanek Alaska"

"Przystanek Alaska" to amerykańska produkcja telewizyjna, wyprodukowana przez telewizję CBS. Serial wyświetlany był w latach 90. XX wieku i miał aż sześć sezonów, przy czym każdy z nich składał się z 110 odcinków. "Przystanek Alaska" popularny był nie tylko w Stanach Zjednoczonych. Ogromną furorę zrobił również w Polsce.

Big Star zatęsknił za tamtymi latami i postanowił do nich powrócić. W efekcie powstała zimowa kolekcja na sezon 2019/2020 inspirowana serialem "Przystanek Alaska". Co w niej znajdziemy? Przede wszystkim klasyczny denim, czyli tkaninę, z której szykuje się kultowe jeansy. Do tego ubrania z ciepłego sztruksu, który idealnie nadaje się na zimę i niskie temperatury. W najnowszej kolekcji Big Star prym wiodą również flanele, super modne obecnie bucket hats, damskie spodnie typu boyfit oraz katany. Do tego ciepłe swetry oraz płaszcze z kożuszkiem. 

Big Star - jak wygląda ich najnowsza kolekcja na sezon zima 2019/2020?

Jeżeli zaś chodzi o kolory, które dominują w najnowszej kolekcji Big Star na sezon zima 2019/2020, to można wyróżnić dwa główne. Z jednej strony mamy spokojne, delikatne i subtelne odcienie beżu, z drugiej zaś granatu. 

Jesteście ciekawi, jak wygląda najnowsza kolekcja Big Star inspirowana serialem "Przystanek Alaska"? Jej przedsmak możecie już zobaczyć na wideo, które marka opublikowała dziś na Youtube. Jak wam się podoba? Znaleźliście coś dla siebie?

 
Chcemy, by ubrania mówiły językiem międzypokoleniowym, dlatego projekty dedykowane są zarówno dla kochających klasyczny denim w stylu lat 90., jak i siedzących po uszy w estetyce skate. Ubrania znajdujące się w szafie mają być przede wszystkim 'przydatne' obojętnie, kto je z niej wyciągnie

- Elle cytuje słowa projektantów marki Big Star.

Więcej o: