Primark już wkrótce w Polsce. Gdzie i kiedy otwarcie?

Znana i lubiana sieć sklepów Primark już wkrótce pojawi się również w Polsce. Fani sieciówki z pewnością nie mogą doczekać się tego wydarzenia. Gdzie i kiedy otwarty zostanie pierwszy sklep Primark? Odpowiadamy!
Zobacz wideo

Primark to popularna w Wielkiej Brytanii sieć sklepów, którą uwielbiają miliony ludzi na całym świecie. Informacja o tym, że irlandzka sieciówka planuje otworzyć sklepy także w Polsce pojawiła się latem 2018 roku, kiedy przedstawiano sklepy, które będą obecne w powstającej wówczas warszawskiej Galerii Młociny. Portal Puls Biznesu zdradził, że Primark rozważa otwarcie salonów nie w jednej, ale w aż czterech lokalizacjach. Obecnie wiadomo, że już wkrótce Primark ma być dostępny w warszawskiej Galerii Młociny, a także w Krakowie.

Primark w Polsce - kiedy otwarcie sklepu?

Irlandzkie przedsiębiorstwo dysponuje liczbą ponad 270 sklepów stacjonarnych na całym świecie, jednak najbardziej popularny jest w Wielkiej Brytanii, gdzie znajduje się ich aż 161. Pierwszy sklep Primark w Polsce otwarty zostanie w Warszawie, a dokładnie w nowej Galerii Młociny na ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, która funkcjonuje od maja 2019 roku. Pierwszy Primark w Polsce będzie miał ponad 7 tys. metrów kwadratowych. Początkowo mówiło się, że otwarcie sieciówki w Polsce odbędzie się wiosną 2019 roku wraz z otwarciem Galerii Młociny, niestety okazało się, że na pierwsze zakupy w sklepie Primark trzeba będzie jeszcze poczekać. Jak podaje serwis Businnes Insider, otwarcie pierwszego w Polsce sklepu Primark w Galerii Młociny planowane jest na 2020 roku.

Pierwszy Primark w Polsce - zakupy

Klienci na całym świecie uwielbiają tę sieciówkę za niskie ceny oraz duży wybór asortymentu - od ubrań, przez buty, torebki, aż po wyposażenie wnętrz i kosmetyki - przy jakości porównywalnej do innych, droższych sieciówek. Z niecierpliwością czekamy na dokładną datę otwarcia pierwszego sklepu Primark w Polsce!  

Więcej o: