Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła jesienną stylizacją. "Modelki mogą pani buty czyścić"

Małgorzata Kożuchowska zaskoczyła ostatnio internautów na swoim Instagramie. Wszystko za sprawą jej ostatniej, niezwykle odważnej jesiennej stylizacji. Opinie fanów aktorki są jednak podzielone. Część z nich jest zachwycona zestawem, inni natomiast uważają, że jest kompletnie nietrafiona.
Zobacz wideo

Małgorzata Kożuchowska po raz kolejny udowodniła, że jest niekwestionowaną królową stylu. Aktorka pokazała na Instagramie zdjęcie swojej nietuzinkowej jesiennej stylizacji, która momentalnie wzbudziła wiele emocji wśród jej obserwatorów. Większość internautów nie ma wątpliwości, że jest to jeden z ciekawszych look'ów gwiazdy.

Małgorzata Kożuchowska w odważnej jesiennej stylizacji 

Nie da się ukryć, że Małgorzata Kożuchowska w tym odważnym zestawie prezentowała się spektakularnie. Aktorka postawiła na brązowo-złoty płaszcz z efektownymi "kolcami" oraz sukienkę w tym samym kolorze. Do tego  dobrała srebrne kozaki za kolano, które całości dodały mocnego charakteru. Skąd pochodzą ubrania gwiazdy? Małgorzata Kożuchowska skompletowała całą stylizację w atelier Gosi Baczyńskiej, której projekty nosi od lat. Ta kolekcja projektantki na jesień-zimę 2019/2020 powstała we współpracy z Vandą Novak.

 

Małgorzata Kożuchowska podzieliła internautów

Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Kożuchowskastylizacją zaskoczyła swoich fanów. Niestety ich opinie są podzielone. Jedni zachwycają się zestawem aktorki, drudzy natomiast uważają, że look nie należy do udanych. Znaczna większość jest jednak na tak, co potwierdza ilość pozytywnych komentarzy pod postem na Instagramie gwiazdy:

Pani Małgosiu modelki mogą pani buty czyścić. Pięknie i bosko.
Jest Pani jedyną pośród polskich aktorek, która ma światowy gust i przybiera Pani stylizacje godne samych czerwonych dywanów. Od zawsze.
Czy tylko ja widzę duże podobieństwo do Tildy Swinton?
Ależ cudownie!
Więcej o: