Julia Wieniawa w naszyjniku, który jest hitem na jesień 2019! Wiemy, skąd jest i ile kosztuje

Julia Wieniawa na bieżąco podąża za wszystkimi największymi trendami. Ostatnio pokazała się w naszyjniku, który jest najmodniejszym dodatkiem na jesień 2019. Ile kosztuje i gdzie można go kupić?
Zobacz wideo

Julia Wieniawa już od kilku sezonów jest jednym z najgorętszych nazwisk polskiego show-biznesu. Ogromną rozpoznawalność przyniosła jej rola w serialu Rodzinka.pl. Młoda aktorka znana jest również z wyjątkowego wyczucia stylu. Julia Wieniawa nie tylko podąża za największymi trendami, ale bardzo często sama je tworzy.

Naszyjniki nawiązujące swoim wyglądem do łańcucha, pojawiły się na światowych wybiegach już w zeszłym sezonie, mimo to nadal pozostają w trendach. Jesienią 2019 występować one będą jednak w nieco delikatniejszej formie. 

Julia Wieniawa w modnym naszyjniku polskiej marki

Ostatnio, Julia Wieniawa tylko potwierdziła swoje zamiłowanie do mody oraz najgorętszych trendów. Aktorka, na swoim Instagramie, pokazała się w masywnym naszyjniku przypominającym łańcuch. Ten dodatek to absolutny hit na sezon jesień- zima 2019/2020

Co ciekawe, naszyjnik, który wybrała Julia Wieniawa jest autorstwa polskiej marki Umiar. Aktorka postanowiła zabrać go na swój wakacyjny wyjazd na Sycylię. Ten model to łańcuch Rena Gold, a jego cena wynosi 630 zł.

 

Umiar to polska marka biżuterii, która powstała w 2015 roku i została założona przez Magdalenę Brzozowską i Malwinę Wysińską. Nazwa Umiar sprowadza się do wartości, którymi kierują się projektantki, tworząc biżuterię - prostota formy, szlachetne materiały i najwyższa jakość wykonania.

Jest nowoczesna. Świadoma swoich potrzeb i atutów. Ceni jakość i autentyczność, umie precyzyjnie wyrażać siebie. Kobieta pełna UMIARU. Dla niej miarą biżuterii jest czyste, niewymuszone piękno

- czytamy w opisie na stronie marki.

Więcej o: