Dzień Chłopaka 2019: życzenia i pomysły na prezent

Dzień Chłopaka to święto, które obchodzimy 30 września. W tym wyjątkowym dniu warto pamiętać o swoim ukochanym, ale także złożyć życzenia tacie, czy bratu. Jakie złożyć życzenia i jaki prezent wybrać na Dzień Chłopaka?
Zobacz wideo

30 września to data, kiedy w Polsce obchodzimy Dzień Chłopaka i choć to święto jest znacznie popularniejsze wśród szkolnej oraz licealnej młodzieży, to warto tego dnia pamiętać o swoim mężczyźnie. Co kupić z okazji Dnia Chłopaka i jakie życzenia złożyć? 

Dzień Chłopaka 2019 - pomysły na prezent

Prezent dla mężczyzny warto dopasować do indywidualnych preferencji danej osoby, jednak istnieje kilka rzeczy, które zawsze sprawdzą się w tej roli. Jednym z takich produktów są perfumy, które sprawdzają się jako upominek na każdą okazję. W przypadku perfum dla mężczyzn warto postawić na ponadczasowe klasyki zapachowe od dobrych i znanych marek. Jeśli natomiast twój mężczyzna lubi modę, możesz podarować mu dobrej jakości szalik, skórzany pasek czy portfel. 

Dzień Chłopaka 2019 - życzenia

Jakie życzenia złożyć chłopakom 30 września, to pytanie, które zadaje sobie przed tym dniem wiele pań. Choć Dzień Chłopaka nie jest tak hucznie świętowany jak Dzień Kobiet, to warto pokazać naszym mężczyznom, że są dla nas ważni. Życzenia płynące prosto z serca to podstawa, do której prezent jest miłym dodatkiem. Życzenia można złożyć na kilka sposobów, kupić kartkę i napisać życzenia, złożyć je osobiście, telefonicznie lub samodzielnie napisać list. Ważne, aby były szczere i wyrażały wasze uczucia. 

Dzień Chłopaka 2019 - wkrótce także Dzień Mężczyzny  

Oprócz Dnia Chłopaka, który w Polsce obchodzimy 30 września, w kalendarzu znajdują się jeszcze dwa inne święta poświęcone panom. Od kilkunastu lat funkcjonuje w kalendarzu Międzynarodowy Dzień Mężczyzny, obchodzony na świecie 19 listopada, natomiast w Polsce Dzień Mężczyzny przypada 10 marca. 

Więcej o: