Kasia Tusk pokazała, w której stylizacji chodzi na grzyby. Jest bardzo stylowa jak na grzybobranie! Fani zachwyceni

Kasia Tusk ostatnią niedzielę spędziła w lesie na grzybobraniu. Ku uciesze swoich fanów, relację z tego wydarzenia zdała na Instagramie. Ci zwrócili uwagę przede wszystkim na stylową stylizację blogerki. Nie dziwimy się!
Zobacz wideo

Kasia Tusk jest jedną z najbardziej popularnych blogerek w Polsce. Córka Donalda Tuska od wielu lat z powodzeniem prowadzi stronę Makelifeeasier, na której uchyla rąbka tajemnicy ze swojego życia. Blogerka ma doskonałe wyczucie mody, a swoimi stylizacjami inspiruje wiele kobiet w całej Polsce. Zarówno, jeśli chodzi o ubrania na tzw. wielkie wyjścia, jak i te zwyczajne, na co dzień.

Kasia Tusk w modnej stylizacji na grzybobraniu 

Kasia Tusk na bieżąco zdaje relacje ze swojego życia na Instagramie, na którym obserwuje ją 332 tysiące osób. Tym razem pokazała, jak spędza niedzielny poranek. Blogerka opublikowała zdjęcie zrobione podczas grzybobrania. Skorzystała z ładnej, słonecznej pogody i wybrała się z bliskimi do lasu. Towarzyszył im również pies.

Uwagę zwraca przede wszystkim stylizacja Kasi Tusk. Blogerka postawiła na klasyczny, prosty, biały sweter. Do tego supermodny beżowy płaszcz i czarne kalosze popularnej marki Hunter. Prosto, praktycznie i wygodnie, a jednocześnie stylowo. Kasia Tusk, jak zawsze, jest konsekwentnie wierna swojemu minimalistycznemu stylowi.

 

Kasia Tusk zachwyca swoją stylizacją

Gdy o 5.40 rano wiesz, że to jest już ostateczne przebudzenie, to pozostaje ci tylko zapakować całą ekipę do samochodu i ruszyć na grzyby. Wczoraj w trójmiejskich lasach było chyba więcej grzybiarzy niż grzybów (a tych drugich też było sporo), ale my mamy swoje miejscówki. Chociaż z pełnego kosza została może 1/3, to w całym mieszkaniu pachnie teraz grzybowym risotto

- napisała gwiazda na Instagramie.

Pamiętajcie, aby w lesie psa trzymać zawsze na smyczy (Portos, niczym świnia na trufle wywęszył kilka borowików) i nie wjeżdżać do niego autem

- ostrzegła na koniec.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów Kasi Tusk. Pod zdjęciem blogerki od razu posypały się "ochy i achy" internautów, którzy byli zachwyceni jej stylizacją

Piękne kalosze.
Kasiu, abstrahując od grzybów, zdjęcie jest cudne, wyglądasz jak angielska lady w swojej wiejskiej posiadłości.
Pięknie!

A jak wam podoba się stylizacja Kasi Tusk na grzybobranie? Uważacie, że jest odpowiednia do okazji? Co zakładacie, kiedy idziecie do lasu na grzyby?

Więcej o: