Jessica Mercedes została wyróżniona przez "Vogue". Internauci zachwyceni! Zdjęcie blogerki skomentowała nawet Anna Lewandowska

Jessica Mercedes przebywa obecnie na Paris Fashion Week. Jedna z jej stylizacji nie umknęła uwadze znawcom mody. Blogerka została doceniona. Zobaczcie, jak wyglądała jej stylizacja, która tak zachwyciła wszystkich.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes jest jedną z najbardziej popularnych polskich blogerek modowych. Znana i ceniona jest również za granicą ze względu na swoje oryginalne i często bardzo odważne stylizacje. Nie inaczej było i tym razem.

Jessica Mercedes pojawiła się na Paris Fashion Week 2019, który rozpoczął się w poniedziałek, 23 września, a zakończy się we wtorek, 1 października. Paryski tydzień mody to jedno z najważniejszych wydarzeń modowych na świecie. Na ten event zjeżdżają się najlepsi projektanci, największe top modelki oraz pasjonaci mody z całego świata. To jeden z najważniejszych eventów modowych obok tych, które odbywają się w Londynie, Mediolanie oraz w Nowym Jorku. O tych dwóch ostatnich już pisaliśmy: TUTAJ znajdziesz najlepsze i najbardziej modne stylizacje podczas New York Fashion Week 2019. Zaś kolejny artykuł poświęcony był Milan Fashion Week 2019.

Jessica Mercedes doceniana jest również przez znane ekskluzywne marki, które regularnie zapraszają ją na swoje pokazy. Blogerka niedawno co była w Mediolanie, teraz pojawiła się w Paryżu. Na profilu na Instagramie, Vogue Runway, który obserwuje prawie pięć milionów ludzi z całego świata, pojawiło się zdjęcie Jessicy Mercedes. Widzimy na niej jedną ze stylizacji, w której blogerka pojawiła się na Paris Fashion Week. 

 

Stylizacja wyróżniona przez Vogue Runway jest projektu polskiego duetu Rad i pochodzi z kolekcji o nazwie "Wiesia". Składa się z marynarki, spodni oraz dużego kapelusza. W stylizacji dominuje biały kolor, do tego niebieskie wzory.

Dziękujemy Jessica za to, że tak pięknie reprezentowałaś polską kulturę

- napisali na swoim oficjalnym profilu na Instagramie projektanci z duetu Rad.

Zdjęcie ze stylizacją Jessicy Mercedes zdobyło ogromną liczbę lajków. Co ciekawe, pod nim pojawiły się zachwyty nie tylko ludzi z całego świata, ale również polskich gwiazd np. Anny Lewandowskiej.

Jesteśmy z ciebie dumni! Dobra robota, pięknie wyglądasz.
Wow!
Najlepsza!
Wspaniale jak zawsze!

Zdecydowana większość komentarzy pod zdjęciem zachwala stylizację Jessicy Mercedes. Co prawda, pojawiły się również i negatywne komentarze, ale były naprawdę nieliczne. Jeden z internautów zasugerował, że blogerka w swojej stylizacji wygląda jak... filiżanka do herbaty.

A wam jak się podoba stylizacja Jessicy Mercedes z Paris Fashion Week 2019?

Więcej o: