Premiery kinowe na październik 2019: "Boże Ciało", "Joker" i inne. Tego nie możesz przegapić!

Październik to miesiąc, który obfitować będzie w premiery długo wyczekiwanych filmów. Te produkcje to prawdziwa gratka dla kinomaniaków. Oto filmy, na które wart się wybrać do kina w tym miesiącu.
Zobacz wideo

Październik 2019 zapowiada się niezwykle obiecująco pod względem kinowych premier! Wybierając się na seans, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Początek jesieni w kinach owocować będzie w wiele długo wyczekiwanych premier. Już na samym początku miesiąca na ekranach kin pojawi się "Joker", który zbiera bardzo dobre recenzje krytyków i może być jednym z kandydatów do Oscara. W październiku, pojawi się również kilka głośnych polskich filmów, m.in - polski kandydat do Oscara - "Boże ciało" oraz Obywatel Jones. 

Październik - premiery filmowe, na które warto wybrać się do kina 

Zastanawiasz się, na jaki seans wybrać się do kina w tym miesiącu? Przedstawiamy spis najgorętszych premier, których naprawdę nie możesz przegapić:

  • "Obywatel Jones" reż. Agnieszka Holland, premiera filmu: 25 października 2019 r.
  • "Boże Ciało" reż. Jan Komasa, premiera filmu: 11 października 2019 r.
  • "Czarny mercedes" reż. Janusz Majewski, premiera filmu: 4 października 2019 r.
  • "Wojna o prąd" reż. Alfonso Gomez-Rejon, premiera filmu: 11 października 2019 r.
  • "Joker" reż.Todd Phillips, premiera filmu: 4 października 2019 r.
  • "Ślicznotki" reż. Lorene Scafaria, premiera filmu: 11 października 2019 r.

W październiku, w kinach znajdzie się również coś dla najmłodszych widzów. Od 4 października na ekrany wchodzi "Był sobie pies 2", czyli kontynuacja wzruszającej powieści o odważnym i lojalnym psie, który dba o szczęście swoich najbliższych. Natomiast 18 października na ekranach kin zobaczymy Angelinę Jolie, która ponownie wcieliła się w rolę złowieszczej królowej, w filmie "Czarownica 2".

Więcej o: