Kendall Jenner została nową twarzą polskiej marki Reserved. Do sieci trafił film i zdjęcia z kampanii. "Jestem dumna"

Kendall Jenner pojawiła się w najnowszej kampanii popularnej polskiej marki odzieżowej, Reserved. Do sieci trafiło nagranie oraz pierwsze zdjęcia ze współpracy amerykańskiej gwiazdy i top modelki z polską marką. Ludzie są zachwyceni!
Zobacz wideo

Kendall Jenner ma zaledwie 23 lata, a na swoim koncie już wiele pokazów mody u najlepszych projektantów oraz kampanii modowych dla najbardziej popularnych marek. Siostra Kim Kardashian doskonale umie wykorzystać swoje przysłowiowe "pięć minut". Jej potencjał dostrzegła właśnie polska marka odzieżowa Reserved, która postanowiła zatrudnić modelkę do swojej najnowszej kampanii na sezon jesień-zima 2019/2020.

Kendall Jenner twarzą Reserved

Reserved to popularna polska sieć odzieżowa. Ich sklepy znajdziemy praktycznie w każdym centrum handlowym. Mimo że Kendall Jenner nie może narzekać na brak propozycji zawodowych i jest bardzo rozchwytywana, postanowiła zostać twarzą właśnie Reserved. Do sieci trafiło wideo i pierwsze zdjęcia z ich najnowszej kampanii na sezon jesień-zima 2019/2020. Internauci są zachwyceni! Nie dziwimy się.

Już od jakiegoś czasu na oficjalnym profilu Reserved na Instagramie pojawiały się pierwsze zdjęcia z najnowszej kampanii marki na sezon jesień-zima 2019/2020. Jednak na każdym z nich modelka odwrócona była tyłem i nie widać było jej twarzy. Dopiero teraz okazało się, kto tak pięknie pozował do zdjęć.

 

Kampania Reserved, której twarzą jest Kendall Jenner, nawiązuje do włoskiej kinematografii. Stąd też jej nazwa: Ciao Kendall. Modelka wciela się bowiem w bohaterki z najpopularniejszych włoskich filmów. Wideo wyreżyserował Gordon von Steiner. Kampania jest bardzo sensualna i zrobiona ze smakiem. Kendall Jenner pokazuje w niej trochę ciała, jednak wszystko utrzymane jest w stonowanym klimacie.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję internautów. Wyraz swoich zachwytów dali w komentarzach pod zdjęciami i wideo, opublikowanych na oficjalnym profilu Reserved na Instagramie.

Jesteśmy zachwyceni!
Cudo.
To jest takie piękne
Jestem dumna z polskiej marki.

- czytamy w komentarzach zachwyconych internatów nie tylko z Polski.

Kendall Jenner nie jest pierwszą zagraniczną celebrytką, która promuje polską markę Reserved. Współpracowały z nią już takie gwiazdy jak: Cara Delevingne, Georgia May Jagger, Kate Moss, a także Jeanne Damas.

Więcej o: