Stroje na Halloween dla kobiet. Jaki strój będzie oryginalny na imprezę przebieraną z okazji Halloween? Podpowiadamy

Halloween już za niecały miesiąc. To doskonała okazja, aby puścić wodze fantazji i przebrać się za jak najbardziej upiorną postać. Jaki zatem wybrać strój na Halloween? Podpowiadamy.
Zobacz wideo

Halloween obchodzone jest 31 października w wielu krajach, przy czym najbardziej hucznie w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Irlandii oraz w Wielkiej Brytanii. Mimo że nie jest to oficjalne święto urzędowe, cieszy się naprawdę dużą popularnością. Halloween dotarło również do Polski. Głównym symbolem tego święta jest dynia, którą się wydrąża i podświetla świeczką od środka tak, aby warzywo wyglądało jak najbardziej strasznie. Inne symbole Halloween to: duchy, wampiry, zombie, czarownice, trupie czaszki, pajęczyny, szkielety, nietoperze, czarne koty itp.

Przebranie na Halloween - pomysły

Halloween wiąże się z obowiązkowymi przebraniami. Im te są bardziej straszne i demoniczne, tym lepiej. Jakie stroje na Halloween dla dorosłych wybrać? Podpowiadamy.

Możesz skorzystać z gotowej już stylizacji bądź też stworzyć własną od podstaw. Mniej więcej na kilka tygodni przed 31 października w popularnych sieciówkach (typu Zara czy H&M) pojawiają się gotowe przebrania na Halloween. Sklepy mają w swojej ofercie stroje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Są to np. przebrania nietoperza, kościotrupa, czarownicy, wampira czy strasznego klauna. Do tego dodatki, które idealne uzupełnią upiorną stylizacje.

Stroje na Halloween dla kobiet

Jak zrobić strój na Halloween dla dziewczyn? Możesz założyć czarne spodnie, do tego czarną bluzkę i długi płaszcz w tym samym kolorze. Do tego upiorny makijaż: blada twarz, mocno podkreślone oczy i czerwone usta, z których wydobywa się, namalowana specjalnymi flamastrami do twarzy, czerwona smużka krwi. Wampirzy strój na Halloween gotowy! Dość popularnym wyborem wśród kobiet jest są również przebrania za czarownicę bądź też za zombie. Bardziej oryginalnym wyborem może być charakteryzacja na bohatera wybranego filmu bądź też bajki.

Halloween - pomysły

Halloween, czyli najstraszniejsza noc w roku, to nie tylko przerażające i upiorne przebrania. To również straszny makijaż oraz fryzury. Te drugie to najczęściej rozpuszczone i mocno natapirowane włosy. W przypadku make upu trzeba się jednak bardziej postarać. Inspiracji na makijaż na Halloween możesz poszukać w naszym wcześniejszym artykule.

Więcej o: