Jessica Mercedes otwiera pierwszy stacjonarny butik Veclaim. Znamy szczegóły

Jessica Mercedes nie zwalnia tempa swojej kariery i nieustannie zaskakuje fanów. Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek poinformowała, że planuje otwarcie pierwszego stacjonarnego butiku swojej marki Veclaim.
Zobacz wideo

Jessica Mercedes od niemal dekady konsekwentnie realizuje swoje cele zawodowe i spełnia marzenia. Należy do niewielkiego grona polskich modelek, które mają okazję współpracować z największymi modowymi markami. Już od jakiegoś czasu, Jessica obecna jest na pokazach podczas Fshion Week'ów, skąd dzieli się najnowszymi trendami. Coraz częściej jej stylizacje doceniane są przez światowe magazyny, co miało miejsce również w tym roku, kiedy to magazyn Vogue umieścił zdjęcie Jessici Mercedes na swoim Instagramie.

Przygodę z tworzeniem własnych ubrać rozpoczęła już 2 lata temu, kiedy to wystartowała z marką kostiumów kąpielowych MOIESS, która okazała się hitem. Jessica Mercedes - idąc za ciosem - postanowiła poszerzyć swoją działalność o markę ubrań. I tak powstało Veclaim, którego projekty wyprzedają się ekspresowo. Ze względu na tak ogromny sukces marki, Jessica zdecydowała się na otwarcie pierwszego stacjonarnego butiku.

Pierwszy stacjonarny butik Veclaim - kiedy i gdzie otwarcie?

1 października odbyła się gala wręczenia nagród Elle Style Awards, podczas której Jessica Mercedes i jej marka Veclaim zostały nagrodzone statuetką w kategorii Marka Roku. Odbierając nagrodę, blogerka podzieliła się wyjątkową informacją. Okazuje się, że już wkrótce Jessica Mercedes otworzy pierwszy stacjonarny butik. Już za miesiąc przy ul. Mokotowskiej w Warszawie powstanie pierwszy flagowy butik z ubraniami Veclaim. Ta wiadomość to prawdziwa gratka dla fanów Jessici!

 
Więcej o: