Julia Wieniawa w ubraniach znanej marki. Poznaj ceny jej stylizacji

Julia Wieniawa już od jakiegoś czasu uważana jest za trendsetterkę, a jej ubrania są inspiracją dla wielu młodych kobiet. Ostatnio, aktorka pokazała na Instagramie stylizację, którą zachwyciła internautów. Okazało się, że pochodzi ona z popularnej sieciówki i kosztuje naprawdę niewiele.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa nie jest tylko aktorką czy piosenkarką, ale także trendsetterką i autorytetem dla wielu dziewczyn w Polsce. Gwiazda już od jakiegoś czasu jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie, a swoimi stylizacjami wyznacza trendy na kolejne sezony. Julia Wieniawa uwielbia eksperymentować z modą i zarówno na czerwonym dywanie, jak i na co dzień przyciąga uwagę swoimi lookami. Ostatnio na swoim Instagramie, aktorka pokazała modną stylizację stworzoną z ubrań oraz dodatków ze znanej sieciówki H&M. Ile kosztował cały look? Odpowiadamy!

Julia Wieniawa w stylizacji ze sklepu H&M

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest fanką luksusowych marek. W jej stylizacjach często możemy zobaczyć torebki takich marek jak Dior, Gucci czy Louis Vuitton, a także okulary Chloe, Prada czy Celine. Mimo zamiłowania do największych światowych marek, aktorka sięga też po ubrania i dodatki z niedrogich sieciówek, dzięki czemu każda z jej fanek może również pozwolić sobie na taką stylizację. 

Ostatnio, Julia Wieniawa zaprezentowała się w ubraniach i dodatkach ze sklepu H&M. Młoda aktorka stworzyła modny look, który składał się z czarnej ramoneski, zielonej sukienki w delikatny kwiatowy wzór, butów na platformie oraz beretu. Cała stylizacja kosztowała 379,96 zł:

  • Ramoneska - 149,99 złotych,
  • Sukienka w kwiatowy wzór - 59,99 złotych,
  • Buty ba platformie - 129,99 złotych,
  • Stylowy beret - 39,99 złotych.
 
Więcej o: