Torebki Wittchen znów do kupienia w Lidlu! Wiemy, od kiedy i znamy ceny. Są bardzo atrakcyjne

Lidl ponownie będzie miał w swojej ofercie skórzane torebki luksusowej marki Wittchen. To doskonała okazja, aby kupić sobie dodatek dobrej jakości, który posłuży nam przez lata. Torebki mają bardzo atrakcyjne ceny.

Lidl już po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientek i wprowadza do sprzedaży lubiane przez nie torebki i inne produkty luksusowej marki Wittchen. Akcja organizowana jest regularnie już od jakiegoś czasu i zawsze cieszy się ogromną popularnością. Nic dziwnego! Dzięki niej można kupić dużo taniej dobrej jakości skórzane torebki, które posłużą nam przez lata.

Za każdym razem masz problem z szybkim i sprawnym spakowaniem się na trening? Jest na to bardzo prosty sposób. Dowiedz się, jak się poprawnie pakować, aby uniknąć wiecznego bałaganu i pogniecionych ubrań:

Zobacz wideo

Lidl sprzedaje torebki Wittchen - od kiedy?

Wittchen to polska firma, która produkuje galanterię skórzaną, przede wszystkim są to torebki, portfele oraz walizki. Jej produkty już niedługo pojawią się w czasowej ofercie sieci Lidla. Tym razem jednak wybór będzie większy w porównaniu ze wszystkimi poprzednimi akcjami, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Sprzedaż torebek Wittchen w Lidlu ma ruszyć już za chwilę - w sobotę, 12 października.

Zobacz też modne listonoszki Lacoste!

Torebki Wittchen w Lidlu - oferta i ceny

Lidl proponuje swoim klientom aż 49 wzorów torebek marki Wittchen z pięciu rodzajów skóry dobrej jakości. Poza torebkami do sprzedaży trafią również modne plecaki. Niewielkie listonoszki mają kosztować 189 zł, podczas gdy większe torebki i plecaki 279 zł. Te pierwsze idealnie sprawdzą się na wieczorne wyjścia czy imprezy, podczas gdy te drugie np. do biura czy na zakupy. W ofercie znajdą coś dla siebie zarówno fanki klasycznych dodatków, jak i te, które wolą bardziej odważne torebki np. te w rockowym klimacie, czyli na łańcuszku. Do wyboru są modele z kilku rodzajów skóry i w różnych kolorach:

  1. skóra pikowana,
  2. skóra klasyczna,
  3. skóra saffiano (bardziej wytrzymała i odporna na zniszczenia),
  4. skóra nappa,
  5. skóra lizard.

Torebki Wittchen w sieci Lidl pojawiają się cyklicznie. Zazwyczaj trafiają do sprzedaży w okolicy świąt Bożego Narodzenia. Taka oferta to doskonała okazja, aby zakupić coś dla siebie bądź też dla kogoś na prezent w atrakcyjnej cenie.

Więcej o: