Małgorzata Rozenek-Majdan w szpilkach kultowej marki. Ich cena robi wrażenie

Małgorzata Rozenek-Majdan niejednokrotnie zaskakuje swoimi stylizacjami. Prezenterka telewizyjna pojawiła się ostatnio na konferencji poświęconej in vitro, podczas której skupiła na sobie wzrok wszystkich fotoreporterów. Strój, który wybrała na tę okazję, był wzorem klasy i elegancji, jednak to buty gwiazdy skradły całe show.

Małgorzata Rozenek-Majdan w ostatnim czasie jest niezwykle aktywna zawodowo. Oprócz nagrywania programów telewizyjnych, od podstaw stworzyła własny catering dietetyczny oraz zaangażowała się w działalność dotyczącą in vitro w Polsce. Sama napisała również książkę na ten temat pt. "In vitro. Rozmowy intymne". 

Ostatnio, Małgorzata Rozenek-Majdan w programie "Przerwa na kawę" opowiedziała, czy jest gotowa na adopcję dziecka. Szczegóły znajdziecie w naszym wideo:

Zobacz wideo

"Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku... Jestem dumna z tego, że książka 'In vitro. Rozmowy intymne' właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie mogę dłużej milczeć. Czuję, że razem z innymi rodzicami mam obowiązek zabrać głos"

- pisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz kolejny zachwyciła stylizacją

2 października w biurze Rzecznika Praw Obywatelskich odbyło się otwarte spotkanie "In Vitro prawda i mity", na którym nie zabrakło również Małgorzaty Rozenek-Majdan. Przed konferencją gwiazda skupiła na sobie całą uwagę fotoreporterów. Wszystko ze względu na stylizację, w której wyglądała zjawiskowo.

Małgosia na to wydarzenie wybrała garnitur w kolorze pudrowego różu i długi beżowy płaszcz, do którego założyła klasyczne szpilki Christian Louboutin w kolorze nude. Nie da się ukryć, że to właśnie buty grały w tej stylizacji pierwsze skrzypce. Ten model szpilek jest niezwykle kobiecy i elegancki. Cena butów potrafi jednak zwalić z nóg - trzeba zapłacić za nie około trzech tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan https://www.instagram.com/m_rozenek

Więcej o: