Sandra Kubicka rozebrała się w szczytnym celu. Tak walczy z rakiem piersi. "Dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu"

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje bez stanika. Fotografia opatrzona jest różową wstążką. W ten sposób modelka angażuje się w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi i zachęca do regularnych badań.

Sandra Kubicka jest 24-letnią polską modelką, która jednak na co dzień mieszka w Miami w Stanach Zjednoczonych i tam właśnie robi karierę. Gwiazda przebywa od jakiegoś czasu w Polsce, gdzie bierze udział w popularnym programie na Polsacie, czyli w "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Sandra Kubicka w kampanii, która walczy z rakiem piersi

Sandra Kubicka opublikowała na Instagramie bardzo zmysłowe zdjęcie, na którym widzimy ją w samej czarnej marynarce, jeansach i bez stanika. Gwiazda swoją lewą pierś zasłania jedynie dłonią. Jednak uwagę wszystkich zwraca różowa wstążka narysowana na zdjęciu. Co oznacza? Jest to międzynarodowy symbol, który odnosi się do walki z rakiem piersi. A to właśnie październik jest miesiącem świadomości na temat tego rodzaju nowotworu.

Co 15 sekund na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Razem z Estee Lauder, które od lat angażuje się w kampanię na rzecz walki z rakiem piersi, apelujemy - dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu!

- napisała Sandra Kubicka.

Sandra Kubicka popadła w poważny i niezwykle medialny konflikt z Joanną Opozdą. A wszystko zaczęło się od psa i Instagrama. O co poszło? Dowiecie się z naszego wideo:

Zobacz wideo

Sandra Kubicka i różowa wstążka

Modelka przy okazji zachęca również do zakupów produktów oznaczonych różową wstążką. Część zysku z ich sprzedaży przeznaczana jest bowiem na rzecz badań nad rakiem piersi.

Pomagajmy, wspierajmy i rozmawiajmy o tym. Kobiece sprawy to temat dla mnie bardzo znany ostatnimi czasy, dlatego jestem bardzo szczęśliwa, że mogę przyłączyć się do tej akcji!

- czytamy w poście modelki.

Na koniec swojego postu Sandra Kubicka zachęca również innych do publikacji podobnych zdjęć z różową wstążką.

Super kampania i bardzo popieram takie projekty. Zdjęcie również delikatne i pokazuje, o co naprawdę chodzi
Piękna inicjatywa. Cudownie wyglądasz
Badajmy się dziewczyny! Dbajmy o siebie, bo jak nie my, to kto? PS. Pięknie zdjęcie i super akcja
Wspaniała inicjatywa i twojej jej wsparcie. W kobietach siła

- czytamy w komentarzach internautów.

Więcej o: