Georgina Rodriguez w kampanii Fenty Beuty. Reklamuje ich najnowszy podkład

Georgina Rodriguez, narzeczona Cristiano Ronaldo, poinformowała na swoim Instagramie o najnowszej współpracy. Okazuje się, że WAG została zaangażowana do kampanii reklamowej, która promuje najnowszy podkład marki Fenty Beauty by Rihanna.
Zobacz wideo

Georgina Rodriguez jest byłą tancerką partnerką jednego z najpopularniejszych piłkarzy na świecie - Cristiano Ronaldo. Para spotyka się ze sobą od 2016 roku, kiedy to po raz pierwszy spotkali się w sklepie Gucci, gdzie Georgina pracowała jako ekspedientka. Jak przyznała w jednym z wywiadów, podczas ich pierwszego spotkania, nie mieli warunków, żeby porozmawiać, jednak kilka dni później spotkali się ponownie na imprezie innej marki i tam zaczęła się ich znajomość. Obecnie, wraz z piłkarzem wychowują czwórkę dzieci. Najstarszy Cristiano Ronaldo Junior i bliźniaki Eva i Mateo zostały urodzone przez surogatki. Z kolei najmłodsza córka pary, Alana, jest owocem miłości Ronaldo i Rodriguez.

To właśnie związek z Cristiano Ronaldo przyniósł Georginie naprawdę sporą popularność. WAG regularnie pojawia się na ściankach podczas największych eventów, a także podejmuje współprace z najpopularniejszymi markami.

Georgina Rodriguez w kampanii Fenty Beuty by Rihanna

Georgina Rodriguez pochwaliła się właśnie efektami najnowszej współpracy. Ukochana Cristiano Ronaldo została zaangażowana w kampanię promującą markę Fenty Beauty oraz ich najnowszy podkład, czyli Pro Filt'r Hydrating Longwear Foundation. Na Instagramie opublikowała filmik, na którym wykonywany ma makijaż kosmetykami marki. 

Z przyjemnością dzielę się z wami moim Fenty look'iem twarzy stworzonego we współpracy z @fentybeauty. Świetnie się bawiłam kręcąc to. Uwielbiam ich nowy #profilterhydratingfoundation! Próbowaliście już?

- napisała Georgina Rodriguez pod postem.

 
Więcej o: