"Fleabag" w końcu w Polsce! Już w październiku będziecie mogli go obejrzeć w TV. Wiemy, kiedy i na jakim kanale. Niestety godzina nikomu się nie spodoba

"Fleabag" w końcu w Polsce! Już na początku października będziecie mogli ten hitowy brytyjski serial na kanale TVN Style. Niestety bardzo późno w nocy.

"Fleabag" to bardzo popularny brytyjski serial telewizyjny typu komediodramat, wyprodukowany przez Two Brothers Pictures. Produkcja ta emitowana była od 21 lipca 2016 roku do 8 kwietnia 2019 roku na kanale telewizyjnym BBC Three. Mamy dobrą wiadomość dla fanów tego serialu w Polsce. "Fleabag" będzie bowiem emitowany w końcu i w naszym kraju. Kiedy i na jakim kanale? Tego wszystkiego dowiesz się z dalszej części tekstu.

Serial "Fleabag" w Polsce - od kiedy i gdzie będzie można obejrzeć?

"Fleabag" będzie można obejrzeć już w piątek, 4 października na kanale TVN Style. Tego dnia wyemitowane zostaną dwa pierwsze odcinki serialu. Niestety fanom "Fleabag" raczej nie przypadnie do gustu godzina emisji serialu, czyli 0.25. Warto zwrócić uwagę, że produkcja w Polsce nosi tytuł "Współczesna dziewczyna".

Serial "Fleabag" to hit w Wielkiej Brytanii

"Fleabag" jest wielkim hitem, jeżeli chodzi o seriale w Wielkiej Brytanii. Otrzymał aż 11 nominacji do prestiżowych nagród Emmy. Udało mu się z tego zdobyć sześć. Serial, jak do tej pory, nie był dostępny w Polsce, nawet na popularnym Netflixie czy HBO GO. Aż do października. Teraz będzie emitowany na TVN Style.

Serial "Fleabag" - o czym jest?

"Fleabag", czyli "Współczesna dziewczyna" (tytuł polski) to komediodramat. Opowiada historię niejakiej  Fleabag. Jest to młoda dziewczyna, mieszkanka Londynu, która próbuje na nowo ułożyć sobie po tragicznych doświadczeniach, które przeszła. Zmarła jej najbliższa przyjaciółka. Tytułowa Fleabag ma ogromną słabość do mężczyzn, z którymi to nieustannie wdaje się w nowe relacje. Przypadkowy seks też nie jest jej obcy. Fleabag nieustannie walczy z samotnością i problemami finansowymi.

 

Phoebe Waller-Bridge - kim jest?

W rolę tytułowej bohaterki brawurowo wciela się Phoebe Waller-Bridge. To 34-letnia brytyjska aktorka, występująca głównie w serialach. W 2019 roku została uhonorowana aż dwiema nagrodami Emmy: za najelpszą aktorkę w serialu komediowym oraz za najlepszy scenariusz serialu komediowego. Obie za serial "Fleabag". To właśnie sama Phoebe Waller-Bridge napisała scenariusz do tego hitowego serialu.

Więcej o: