Hailey Bieber w końcu pokazała swoją suknię ślubną. Fani zachwyceni! Uwagę zwraca napis na welonie modelki

Hailey Bieber dopiero tydzień po swoim ślubie z Justinem Bieberem pokazała wszystkim suknię ślubną. Fani nie mogli wyjść z zachwytu. Modelka wyglądała bowiem obłędnie! Uwagę zwraca również wzruszający napis na welonie Panny Młodej - "póki śmierć nas nie rozłączy".
Zobacz wideo

Hailey Bieber i Justin Bieber kilka dni temu wzięli drugi ślub (w ostatni dzień września). Para zakochanych pobrała się już bowiem wcześniej, dokładnie rok temu we wrześniu. W tajemnicy wzięli wtedy ślub cywilny, jednak obiecywali, że w przyszłości odbędzie się również i kościelny. I słowa, jak widać, dotrzymali. Ku uciesze swoich fanów, zdradzili co nieco z tego wyjątkowego dnia na swoich profilach na Instagramie.

Hailey Bieber pokazała suknię ślubną

Hailey Bieber w końcu uchyliła rąbka tajemnicy ze swojego ślubu z Justinem Bieberem i opublikowała na Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia. Fani są zachwyceni, a oczy wszystkich zwrócone są przede wszystkim na suknię Panny Młodej. Nie dziwimy się. Jest obłędna!

W tym wyjątkowym dniu modelka postawiła na mocno przylegającą do ciała suknię, pokrytą pięknymi koronkami. Kreacja odsłaniała ramiona i dekolt Hailey Bieber w bardzo zmysłowy sposób, dzięki czemu całą stylizacja nie wyglądała wulgarnie. Mniej więcej na wysokości kolan suknia rozszerzała się aż do samej ziemi, delikatnie na nią opadając. Całość uzupełniał piękny, przezroczysty welon. Hailey Bieber wyglądała wyjątkowo! Kreacja idealnie podkreślała kobiece kształty modelki: szczupłą talię i pięknie zarysowane biodra. To był zdecydowanie strzał w 10!

 

Na jednym ze zdjęć, które pojawiły się na Instagramie gwiazdy, widać napis na welonie Panny Młodej.

Póki śmierć nas nie rozłączył

- czytamy.

Suknia ślubna Hailey Bieber

Hailey Bieber pojawiła się na ślubie z Justinem Bieberem w sukni zaprojektowanej przez Off White. Jest to popularna, która swoją siedzibę ma w Mediolanie.

Virgil Abloh urodził się w Stanach Zjednoczonych. Jest projektantem mody, producentem muzycznym oraz DJ'em. W marcu 2018 roku został dyrektorem artystycznym męskiej linii Louis Vuitton. Dodatkowo pełni również funkcję dyrektora naczelnego mediolańskiego domu mody Off-White, który sam założył w 2013 roku.

Aż tydzień modelka kazała czekać swoim fanom od czasu ślubu do momentu zaprezentowania jej sukni. Pod jednym ze zdjęć ze ślubu Hailey Bieber podziękowała projektantowi za swoją obłędną suknię:

Virgil Abloh dziękuję za urzeczywistnienie mojej wizji i stworzenie mojej wymarzonej sukni. Ty i twoja ekipa Off-White jesteście niesamowici i na zawsze będę wam wdzięczna za to, że mogłam założyć waszą piękną kreację

- napisała na Instagramie zachwycona modelka.

Więcej o: