Magdalena Boczarska rozebrała się w ważnej sprawie. "Zawsze o tym pamiętam"

Magdalena Boczarska opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje topless. Polska aktorka po raz kolejny zaangażowała się w kampanię promującą walkę z rakiem piersi. Przypomina o profilaktyce oraz samobadaniu.
Zobacz wideo

Magdalena Boczarska jest jedną z bardziej cenionych i popularnych aktorek w Polsce. Mimo, że gwiazda bardzo ceni sobie swoją prywatność, chętnie angażuje się w społeczne akcje, wykorzystując w dobry sposób swoją rozpoznawalność. 

Magdalena Boczarska w kampanii promującej walkę z rakiem piersi 

Magdalena Boczarska po raz kolejny wzięła udział w akcji marki Estee Lauder, promującej walkę z rakiem piersi. Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pozuje bez stanika, zasłaniając się ręką. 

- Co 15 sekund gdzieś na świecie u jednej z nas diagnozowany jest rak piersi. Chociaż czasem się boimy, bo to ludzkie, musimy pamiętać o profilaktyce i samobadaniu. Dla dobra naszego i naszych bliskich. @esteelauder od lat angażuje się w kampanię na rzecz Walki z Rakiem Piersi. Dochód ze sprzedaży limitowanej linii produktów oznaczonych Różową Wstążką zasili fundusz na rzecz badań nad rakiem piersi prowadzonych przy Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Przyłączcie się do akcji i przekażcie ją dalej! - napisała aktorka na swoim Instagramie. 

 

Magdalena Boczarska zachwyciła swoje obserwatorki udziałem w tej szczytnej akcji. Pod postem nie zabrakło podziękowań oraz słów zachwytu:

Dziękuję za akcję. Jestem amazonką.
Ja swojego raka mam już za sobą i zawsze powtarzam że jeśli w porę znajdziesz "dziada" to będzie wszystko OK."
Ważna sprawa, oby jak najwięcej takich akcji!

W akcji Estee Lauder udział wzięła również Sandra Kubicka, o czym pisałyśmy tutaj: Sandra Kubicka rozebrała się w szczytnym celu. Tak walczy z rakiem piersi. "Dziewczyny pamiętajcie o profilaktyce i samobadaniu".

Więcej o: