H&M sprzedaje pasujące do siebie ubrania na zimę dla ludzi i ich psów. Możesz mieć identyczny sweter jak twój zwierzak!

H&M postanowiło poszerzyć swój asortyment o ubranka dla psów. Co ciekawe, identyczne mogą sobie kupić właściciele zwierząt. Co myślicie o takiej modzie?
Zobacz wideo

H&M postanowiło wyjść naprzeciwko potrzebom swoich klientów i poszerzyć własny asortyment. Popularna sieć odzieżowa rozpoczęła sprzedaż ubrań dla właścicieli psów. Ale nie jest to zwykła odzież. H&M sprzedaje bowiem pasujące do siebie ubrania dla właścicieli psów i dla ich pupili. I tak na przykład można kupić dwa identyczne sweterki: jeden dla siebie, a drugi dla swojego zwierzaka. Jak wam się podoba taki pomysł? Kupilibyście?

Zobacz też modne swetry męskie Hugo Boss!

H&M sprzedaje ubranka dla psów

H&M w swojej ofercie skupiło się na zimowych ubraniach dla psów i ich właścicieli. W ich asortymencie znajdziemy głównie ciepłe i przytulne swetry. Dzięki temu pies nie będzie marzł, a przy okazji będzie stylowy i ubrany dokładnie tak samo jak jego właściciel.

Ubranka dla psów H&M powstały we współpracy popularnej sieci odzieżowej z marką modową Pringle of Scotland, która specjalizuje się w dzianinach kaszmirowych. Posiada nawet królewską zgodę na funkcjonowanie jako producent dzianin. Co ciekawe, Pringle of Scotland jest jedną z najstarszych i stale działających firm modowych na świecie. Założono ją bowiem w 1815 roku w Szkocji.

Ubrania dla psów H&M - oferta

H&M ma swojej ofercie dla psów i ich właścicieli przede wszystkim ciepłe i przytulne swetry. Jednak to nie koniec. W ich asortymencie znajdziemy również stylowe i ciepłe dodatki, takie jak: szaliki i czapki. Wśród kolorów dominują stonowane i naturalne barwy, głównie: żółty, szary, czarny, beżowy i biały.

Ubrania dla psów H&M należą do kolekcji H&M Conscious. Co to oznacza? Że każdy produkt został wykonany w systemie eko - z przetworzonego poliestru i bawełny organicznej.

To nie pierwszy raz, kiedy marka wypuściła pasujące stroje dla ludzi i ich psów. Disney wprowadził na rynek wspaniałą gamę pasujących klobberów, istnieje nawet firma sprzedająca pasujące stroje kąpielowe, jeśli ty i twój pies chcecie się zanurzyć. Pełną kolekcję, w tym czapki i szaliki, można kupić w sklepach H&M i online.

Więcej o: