Nowa kolekcja Zara jesień-zima 2019/2020. Co się kryje pod tajemniczą nazwą SRPLS? Inspiracja militarnym stylem

Zara pokazała zdjęcia z najnowszej kampanii. To kolekcja na sezon jesień-zima 2019/2020. Fani militarnego stylu będą zachwyceni! Nowa kolekcja marki Zara - SRPLS, to inspiracja wojskowymi klimatami.
Zobacz wideo

Zara zaprezentowała właśnie swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień-zima 2019/2020. Nosi ona dość tajemniczą nazwę SRPLS. Co się pod nią kryje? Tego dowiecie się z dalszej części naszego tekstu. Nowa kolekcja marki Zara jest już dostępna w sprzedaży. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie internetowej sieciówki oraz na jej profilach w social mediach.

Nowa kolekcja Zara jesień-zima 2019/2020 - co w niej znajdziemy?

Zara najwidoczniej wzięła sobie do serca powiedzenie: za mundurem panny sznurem. Jej nowa kolekcja na sezon jesień-zima 2019/2020 nawiązuje bowiem właśnie do stylu militarnego. SRPLS to ciepłe ubrania inspirowane tymi wojskowymi. Są do tego ciepłe, wygodne i bardzo praktyczne, ponieważ mają np. dużą liczbę sporych rozmiarów kieszeni. Idealnie nadają się na co dzień na chłodne jesienne i zimowe dni, kiedy dużo czasu biegasz po mieście i nie chcesz zmarznąć. Z jednej strony funkcjonalność, z drugiej design - na to stawia w tym sezonie Zara w swojej nowej kolekcji. I to jest strzał w 10!

Nowa kolekcja marki Zara na sezon jesień-zima 2019/2020 to przede wszystkim stonowane, naturalne kolory ziemi, czyli typowe dla militarnego stylu. Dominują głównie: zieleń w różnych odcieniach oraz brąz.

 

Nowa kolekcja Zara jesień-zima 2019/2020 - jakie ubrania?

Nowa kolekcja marki Zara na jesień-zima 2019/2020 to przede wszystkim ciepłe i funkcjonalne kurtki, głównie typu parki oraz płaszcze. Do tego luźne spodnie z dużą liczbą pojemnych kieszeni. Dla pań przeznaczone są sukienki oraz długie spódnice w militarnym stylu. Do tego buty imitujące te wojskowe.

W nowej kolekcji Zary - SRPLS znajdziemy ubrania i dodatki (torby i saszetki) nie tylko dla dorosłych kobiet i mężczyzn. Marka nie zapomniała również o swoich młodszych klientach. W ofercie dla dzieci znajdziemy kurtki, płaszcze, spodnie, sukienki, spódnice oraz kombinezony.

Nowa kolekcja Zara jesień-zima 2019/2020 - ceny

Ceny ubrań z nowej kolekcji Zary - SRPLS nie są zbyt wygórowane. Za ciepłą kurtkę zapłacimy 499 zł. Za sweter 349 zł, zaś za koszulę 249 zł. Przy zakupie długich wojskowych butów z nowej kolekcji Zary zapłacimy 449 zł.

Więcej o: