18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Ranking najlepszych kochanków według znaków zodiaku. Który da ci niezapomniane doznania w łóżku, a od którego lepiej uciekać?

Wodnik nie zapewni ci ognia i fajerwerków w łóżku, podczas gdy Baran sprawi, że odlecisz z rozkoszy. I to dosłownie! Które znaki zodiaków są najlepszymi kochankami, a dla których seks mógłby nie istnieć? Przed wami ranking.
Zobacz wideo

Który znak zodiaku jest najlepszym kochankiem, który zaś najgorszym? Przed wami ranking ułożony od najgorszego partnera miłosnego do najlepszego. Traktujcie z przymrużeniem oka.

12. Wodnik

Ostatnie miejsce w rankingu przypada Wodnikowi. Dlaczego? No cóż, pan spod tego znaku zodiaku zdecydowanie nie należy do ogierów. Jest raczej przeciętnym, aczkolwiek poprawnym kochankiem. Nie przepada za długą grą wstępną ani za samym seksem. Nie lubi też eksperymentować. Poszukuje równie powściągliwej partnerki.

11. Rak

Spotykając się z mężczyzną spod znaku Raka, nie spodziewaj się fajerwerków w łóżku. Nie oczekuj, że w sypialni coś od niego otrzymasz. Co najwyżej zachętę do tego, żebyś sama się nim zajęła. Na pierwszym miejscu stawia bowiem zaspokojenie siebie. Nie można powiedzieć, że brak mu umiejętności, by dać rozkosz też kochance.

10. Waga

Mężczyźni spod znaku Wagi dość często zmieniają partnerki i są wiecznie żądni przygód miłosnych. Są idealni dla kobiet, których apetyt na seks równie trudno zaspokoić. Co więcej, Wagi szukają partnerek, które lubią dominować w łóżku. Mają jednak przy tym tendencję do traktowania kobiet instrumentalnie.

9. Ryby

Nie będziemy ukrywać. Mężczyzna spod znaku Ryb to typ podrywacza: zdobywa kobiety, bawi się nimi, a następnie porzuca. Bez żadnych wyrzutów sumienia! Taki partner nie da ci stabilizacji i poczucia bezpieczeństwa. Jednak w łóżku masz z nim zagwarantowane cudowne doznania i wielką rozkosz. Lubi eksperymentować, jest doświadczony i ma do tego bujną wyobraźnię.

8. Lew

Panowie spod znaku Lwa nie wyobrażają sobie życia bez seksu. Szukają kobiet o podobnym temperamencie. W dodatku takich, które otwarcie mówią o swoim potrzebach, które są otwarte na nowości i eksperymentowanie. Panowie spod znaku Lwa nie lubią bowiem nudy w łóżku.

7. Panna

Mężczyznę spod znaku Panny trzeba zaciągać do łóżka - sam nie zrobi tego pierwszego kroku. Jednak jeśli ci się to już uda, gwarantujemy, że będziesz bardzo zadowolona. Panny stawiają bowiem na pierwszym miejscu zaspokojenie swojej partnerki. Z takim kochankiem możesz liczyć na wybuch namiętności, a nawet niespodzianki - na przykład erotyczne zabawki albo wycieczkę z pikantnym zakończeniem.

6. Bliźnięta

Przygoda na jedną noc nawet nie wchodzi w grę w przypadku Bliźniąt. Przejmowanie inicjatywy w łóżku też nie jest jego mocną stroną, lubi być wręcz nieco zdominowany. Nie masz więc co liczyć na to, że sam zaciągnie cię do łóżka. Wielbi za to kobiece ciało, więc masz pewność, że w zimną noc rozgrzeje cię czułymi pocałunkami - od stóp do głów albo odwrotnie, jak sobie zażyczysz. 

5. Byk

Byk traktuje seks jako swoisty rytuał. Jest mistrzem w grze wstępnej, w samym seksie bywa już nieco gorzej. Zdarza się nawet, że już sam akt trwa dużo krócej niż początkowe pieszczoty. Jego największą zaletą jest to, że na pierwszym miejscu stawia zaspokojenie partnerki.

4. Skorpion

Doświadczona bestia - tymi dwoma słowami w skrócie można opisać kochanków spod znaku Skorpiona. Zna wiele sztuczek w łóżku, dzięki którym jest w stanie spełnić twoje najdziksze i najbardziej "brudne" fantazje. Seks w trójkącie, w miejscu publicznym, bez zahamowań? Najpewniej ma to już za sobą, dlatego "grzeczna" partnerka, która nie lubi eksperymentowania, raczej mu nie podoła.

3. Koziorożec

Jeżeli chodzi o sprawy łóżkowe, mężczyzna spod znaku Koziorożca zasługuje w tym temacie na brązowy medal. Mógłby nie wychodzić z łóżka, a w sypialni nie ma sobie równych. Idealnie wyczuwa potrzeby i pragnienia swoich partnerek. Nieważne, co cię kręci w łóżku - on to wszystko spełni. Czego oczekuje od ciebie? Że go zdominujesz w sypialni. Wtedy będzie jadł ci z ręki.

2. Baran

Wysokie miejsce Barana w rankingu kochanków to nie przypadek. Mężczyznom spod tego znaku zodiaku nie brakuje odwagi. Dla nich eksperymentowanie to nieodłączny towarzysz udanego seksu. Jeśli więc chcesz spróbować czegoś nowego, a twój kochanek jest Baranem, można powiedzieć, że spadł ci z nieba. Wada? Niezbyt dobrze znosi odmowę.

1. Strzelec

Złoto w rankingu dla najlepszych kochanków według znaków zodiaku trafia do Strzelców. Tacy mężczyźni uwielbiają uwodzić i dbają przy tym o dobre maniery - 100 proc. dżentelmena! Są mistrzami gry wstępnej. Dzięki nim masz ochotę na więcej i częściej. Seks w ich wydaniu to menu, w którym oferują wszystkie smaki: od słodkiego po ostry.

Więcej o: