Izabela Janachowska zaprojektowała nową kolekcję sukien ślubnych i otworzyła najwyżej położony showroom na świecie

Izabela Janachowska nie zwalnia tempa i cały czas rozwija swój ślubny biznes. Niedawno, premierę miała jej nowa kolekcja sukien ślubnych na rok 2020, a teraz otworzyła własny salon, który jest najwyżej położonym tego typu miejscem na świecie.

Izabela Janachowska jest byłą tancerką, reprezentująca najwyższą klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich i tańcach standardowych. Przez wiele lat zajmowała się tańcem, w którym osiągała liczne sukcesy na arenie międzynarodowej. W 2014 roku wzięła ślub z milionerem, Krzysztofem Jabłońskim, a planowanie tego wyjątkowego dnia tak się jej spodobało, że postanowiła spełniać się w tej dziedzinie zawodowo. Obecnie, Izabela Janachowska jest jedną z najpopularniejszych ekspertek ślubnych w Polsce. Poprowadziła już cztery programy telewizyjne, w których m.in. pomagała parom w organizacji tego najważniejszego dnia w życiu oraz pomagała pannom młodym w doborze idealnej kreacji. 

Izabela Janachowska zdradziła, jak wyglądają kulisy prowadzenia programu o tematyce ślubnej:

Zobacz wideo

Izabela Janachowska zaprojektowała kolekcję sukien ślubnych na rok 2020

Izabela Janachowska w 2018 roku postanowiła pójść o krok dalej i stworzyła pierwszą własną kolekcję sukien ślubnych. Projekty byłej tancerki cieszyły się tak dużą popularnością, że w tym roku postanowiła wypuścić kolejną kolekcję. 

Kolekcja sukien ślubnych Izabela Janachowska Collection jest połączeniem wizji idealnej Panny Młodej z najważniejszymi trendami ze światowych wybiegów. Znalazły się w niej zarówno propozycje dla urodzonych fashionistek, jak i kreacje dla niepoprawnych romantyczek

- czytamy w opisie kolekcji na stronie Izabeli Janachowskiej.  

 

Izabela Janachowska otworzyła najwyżej położony Showroom na świecie

Nowa kolekcja sukien ślubnych to nie jedyne wyzwanie Izabeli Janachowskiej, którego podjęła się w tym roku. Ekspertka ślubna postanowiła również otworzyć własny salon, gdzie przyszłe panny młode będą mogły zobaczyć na żywo i przymierzyć wszystkie jej projekty. 

Położony w samym sercu Warszawy Showroom to miejsce dla tych, którzy lubią bujać w obłokach - mieści się na 37. piętrze jednego z najbardziej znanych budynków w stolicy - Złota 44. Przyszłe Panny Młode będą mogły tu znaleźć najważniejszą w życiu suknię z dwóch kolekcji na sezon 2020: Izabela Janachowska Collection i Izabela Janachowska Wedding Dream.

- napisała Izabela Janachowska na swoim Instagramie.

Więcej o: